Snímek obrazovky Vegas Luck
Obchod RSS

Vegas Luck

Smluvní podmínky jsou právně závaznou smlouvou. Vstupem na webové stránky souhlasíte s tím, že budete vázáni podmínkami a také pravidly pro každý z nabízených produktů. Pokud nesouhlasíte s některým z ustanovení Smluvních podmínek, měli byste webové stránky okamžitě přestat používat.

Měli byste si také přečíst naše Zásady ochrany osobních údajů, ke kterým zde můžete přistupovat

Tyto Podmínky byly naposledy aktualizovány v 31 December 2018.

1. INFORMACE O NÁS

1.1 Jsme Bgo Entertainment Limited z Inchalla, Le Val, Alderney, GY9 3UL, společnost registrovaná v Alderney pod registračním číslem 1839 (“we"Nebo"us"Nebo"náš").

1.2 V těchto Obchodních podmínkách “vy"Nebo"váš“Znamená vás, osobu, která používá webové stránky a / nebo služby hazardních her, které jsou vám k dispozici na internetových stránkách neboslužby").

1.3 Máte-li jakékoli dotazy, stížnosti nebo připomínky týkající se webových stránek nebo smluvních podmínek, můžete nás kontaktovat e-mailem support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

2. NAŘÍZENÍ A DODRŽOVÁNÍ. \ T

2.1 Jsme licencováni a regulováni Komisí pro hazardní hry Velké Británie na základě ustanovení zákona o hazardních hrách ve Spojeném království 2005 za účelem nabízení služeb hazardních her zákazníkům ve Velké Británii (licenční číslo 39533). Další podrobnosti o naší licenci naleznete v naší licenci zde.

2.2 Služby hazardních her, které nabízíme zákazníkům mimo Velkou Británii, jsou regulovány naší licencí u Komise pro kontrolu hazardních her Alderney.AGCC“), Jak je vydáno v oddíle 7 vydavatelství Alderney eGambling Order 2009. Licence byla udělena společnosti Bgo Entertainment Limited na 24 February 2012.

3.YOUR ÚČET

Požadavky na způsobilost

3.1 Chcete-li otevřít účet a používat Služby, musíte:

3.1.1 být nejméně osmnáct (18) let, nebo tam, kde území, ve kterém bydlíte, ukládá vyšší věkovou hranici, než je tato, tento vyšší věk (Minimální věk");

3.1.2 žijí na území, na kterém přijímáme uživatele, a ve kterých není používání webových stránek a služeb nezákonné;

3.1.3 zaregistrujte se ve svém vlastním jménu, ve svůj jediný prospěch, a nezaregistrujte se nebo nehrajte jménem nikoho jiného;

3.1.4 mít platný bankovní účet nebo způsob platby, který je k dispozici na našich stránkách a který je registrován na adrese na území, kde přijímáme uživatele;

3.1.5 vyplňte registrační formulář zcela a čestně;

3.1.6 nebyly vyloučeny z hazardních her;

3.1.7 mít není vyloučen z hazardních her; nemusí vám poskytnout žádné oznámení, vy w Smluvní podmínky. Pokud je pro vás jakákoli změna nepřijatelná, nemáte již účet uzavřený podle odstavce 7.2 (Zakázaná aktivita) nebo odstavce 9.3 (Zneužití propagace) a není vyloučen z hazardu s námi (viz odstavec Zodpovědné hraní 10) „).

3.1.8 nesmí být jedním z našich zaměstnanců ani žádného zaměstnance našich nabyvatelů licence, distributorů, velkoobchodníků, dceřiných společností nebo jiných agentur, dodavatelů, maloobchodníků, ani v bezprostřední rodině těchto osob; a

3.1.9 vždy dodržujte tyto Podmínky a veškeré další podmínky, které se vztahují na naše poskytování Služeb vám (včetně Licenční smlouvy koncového uživatele Playtech, která je uvedena v Příloze 1 těchto Všeobecných podmínek).

3.2 V současné době nepřijímáme uživatele z těchto zemí: USA, Panenské ostrovy USA / GB, Menší odlehlá území USA, Severní Korea, Čína, Sýrie, Jemen, Španělsko, Itálie, Francie a zámořské regiony, Afghánistán, Libye, Sierra Leone , Írán, Irák, Nigérie, Zimbabwe, Mali, Súdán, Belgie, Řecko, Izrael, Německo, Turecko, Švýcarsko, Hongkong, Dánsko, Estonsko, Bulharsko, Kypr, Macao, Filipíny, Singapur, Maďarsko, Spojené arabské emiráty, Rumunsko, Portugalsko, Nizozemsko, Rusko, Polsko, Ukrajina, Česká republika, Guadeloupe, Martinik, Malajsie, Austrálie, Kolumbie a Švédsko.

3.3 I v případě, že přijmeme vaši žádost o účet v závislosti na území, ve kterém sídlíte, nemusíte mít přístup k celé řadě služeb, které poskytujeme.

3.4 Jste oprávněni pouze pro jeden účet na každé z těchto webových stránek a váš účet je určen pouze pro vaše osobní použití a nesmí být používán pro žádné profesionální nebo komerční účely ani žádnou třetí stranou. Váš účet musí být zaregistrován ve vašich vlastních, správných, jménových a osobních údajích a nesmíte kopírovat svůj účet prostřednictvím jména, osoby, rodiny, domácnosti, adresy (poštovní nebo IP), e-mailové adresy nebo zařízení.

3.5 Jakékoli jiné účty, které otevřete u nás a které jsou duplicitní účty, mohou být uzavřeny námi. Pokud zavřeme duplicitní účet:

3.5.1 všechny bonusy, bezplatná otočení a výhry získané z těchto bonusů a bezplatných otočení budou neplatné a propadnou vám;

3.5.2 můžeme zrušit všechny výhry a vrátit všechny vklady (méně částek s ohledem na neplatné výhry) učiněné v souvislosti s tímto duplicitním účtem a v rozsahu, v jakém nejsou od nás získány z příslušného duplicitního účtu, veškeré částky, které jsou splatné V případě duplicitního účtu nám může být vrácena zpět přímo z jakéhokoli jiného účtu (včetně jakéhokoli jiného duplicitního účtu).

3.6 I když splníte výše uvedená kritéria způsobilosti, můžeme kdykoli a z jakéhokoli důvodu odmítnout přijetí vaší žádosti o účet.

Detaily účtu a zabezpečení

3.7 Abyste mohli zaregistrovat účet, budete muset zadat určité osobní údaje a vytvořit heslo.

3.8 Měli byste zajistit, aby vaše osobní údaje byly aktuální, protože vám můžeme poskytnout oznámení e-mailem, telefonicky, textovou zprávou nebo poštou. Dále doporučujeme, abyste se při každém hraní na našich stránkách vždy odhlásili. To platí pro všechna zařízení včetně mobilních telefonů a stolních počítačů.

3.9 Jste zodpovědný za zachování důvěrnosti svého uživatelského jména a hesla a jste zodpovědný za všechny činnosti, které jsou prováděny prostřednictvím vašeho účtu. Souhlasíte s tím, že nás budete okamžitě informovat o jakémkoli neoprávněném použití vašeho účtu, o kterém se dozvíte.

3.10 S výjimkou naší nedbalosti nepřebíráme žádnou odpovědnost za přístup třetích stran k vašemu účtu a neodpovídáme za žádné ztráty, které vám vzniknou v důsledku zneužití vašeho účtu jakoukoli osobou. S výjimkou naší nedbalosti budou všechny transakce, kde Vaše uživatelské jméno a heslo správně zadány třetí stranou, považovány za platné.

3.11 Pokud jste rodič nebo máte na starosti někoho, kdo nemá minimální věk, měli byste učinit nezbytná opatření, aby se těmto osobám zabránilo v přístupu k vašemu účtu. Zvláštní pozornost je třeba věnovat mobilním zařízením, zejména pokud necháte svůj účet přihlášen mezi relacemi.

Kontroly ověření totožnosti a věku

3.12 Je to v rozporu se zákonem používat webové stránky nebo služby, pokud nejste minimální věk.

3.13 Za účelem ověření vaší identity a toho, že jste při posuzování své žádosti o účet minimální věk, můžeme provádět jakékoli takové ověřovací kontroly, jaké můžeme požadovat, nebo jak se od nás může vyžadovat, aby byly provedeny třetími stranami (včetně regulačních orgánů). .

3.14 Pokud nemůžeme ověřit vaši totožnost a pokud jste spokojeni s Minimálním věkem, můžeme vás požádat o poskytnutí další dokumentace, abychom tak mohli učinit. To může zahrnovat (ale není omezeno na) následující dokumentaci:

3.14.1 platný aktuální dokument totožnosti s fotografiemi (např. cestovní pas, řidičský průkaz, občanský průkaz, občanský průkaz nebo jiný formulář úředního průkazu, který jste podepsali). Všechny dokumenty musí být platné v době ověření, kde je použitelné datum ukončení platnosti; a

3.14.2 doklad o adrese (např. účet za energie, poznámka lékaře, dopis advokáta nebo výpis z banky zaslaný na vaši registrovanou adresu). Veškerá taková dokumentace nesmí být v době ověření starší než 3 měsíců a musí obsahovat vaše celé jméno, sídlo, datum vydání a záhlaví a / nebo logo společnosti / emitenta.

3.15 Můžeme váš účet zmrazit a zabránit vám v výběru finančních prostředků, dokud tyto kontroly neuskutečníte uspokojivě.

3.16 Možná budeme muset tyto kontrolní kontroly z času na čas zopakovat z regulačních, obchodních nebo bezpečnostních důvodů.

3.17 Pokud se nám nepodařilo ověřit, že jste minimální věk do 72 hodin po otevření účtu a vložení prostředků, bude váš účet zmrazen a žádné další hazardní hry nebudou povoleny, dokud neoveríme, že jste minimální věk. Pokud zjistíme, že nejste minimální věk, veškeré vklady provedené Vámi budou vráceny vám, veškeré výhry, které jste nashromáždili, propadnou (a mohou být odečteny od částky jakéhokoli vráceného vkladu) a vy vrátit se k nám na vyžádání jakékoli takové prostředky, které byly staženy z vašeho účtu.

Praní špinavých peněz Kontroly

3.18 Je nezákonné vkládat finanční prostředky získané z trestných, nezákonných nebo podvodných činností do vašeho účtu (nebo se o to pokusit). Kromě výše uvedených kontrol totožnosti a stáří jsme ze zákona povinni provádět určité kontroly proti praní špinavých peněz, abychom takovýmto praktikám zabránili.

3.19 Sledujeme neobvyklé nebo podezřelé transakce a můžeme požadovat, abyste kdykoli poskytli dodatečnou identifikační dokumentaci nebo doklad o svém zdroji bohatství nebo zdroji finančních prostředků, pokud splňujete určitá kritéria, pokud se obáváme o úroveň výdajů nebo pokud jsme podezření, že můžete ukládat prostředky získané z trestné, nezákonné nebo podvodné činnosti. Dokud neuskutečníme takové ověření, můžeme Váš účet zmrazit a omezit výběr jakýchkoli prostředků (včetně výher a vkladů).

3.20 Pokud máme důvodné podezření na trestné, nezákonné nebo podvodné činnosti, můžeme tuto činnost nahlásit příslušnému regulátorovi nebo orgánu, uzavřít váš účet a ponechat si všechny prostředky na vašem účtu (včetně vkladů a výher).

Zavření účtu

3.21 Svůj účet můžete kdykoliv zavřít tak, že nám oznámíte ne méně než 24 hodin a kontaktujte nás na adrese support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

3.22 Když požádáte o uzavření svého účtu v souladu s odstavcem 3.21, vrátíme Vám, s výhradou odstavce 3.23, nevyrovnaný zůstatek na vašem účtu po odečtení poplatku za odstoupení od smlouvy (jak je uvedeno v odstavcích 4.17 a 4.18). Při splacení jakéhokoli zůstatku použijeme na vašem účtu nejaktuálnější způsob platby nebo jakoukoli jinou platební metodu, kterou můžeme přiměřeně vybrat.

3.23 Po uzavření vaší žádosti budeme (bez omezení našich práv podle odstavců 3.19 a 3.25) oprávněni zadržet jakékoli splacení neuhrazeného zůstatku vašeho účtu, veškeré peněžní prostředky podle odstavců 7.2 a 9.3.

3.24 Můžete se také rozhodnout, že svůj účet vyloučíte sami, nebo dočasně pozastavíte svůj účet pomocí funkce „time-out“. Vlastní vyloučení a pozastavení jsou účinné okamžitě. Podrobnosti o obou nástrojích jsou dále uvedeny v sekci Zodpovědné hazardní hry na Webových stránkách.

3.25 Kromě našich dalších práv uvedených v těchto Podmínkách a podmínkách pro uzavření vašeho účtu z konkrétních důvodů můžeme Váš účet kdykoliv z jakéhokoliv důvodu uzavřít na základě písemného oznámení. Pokud tak učiníme, s výhradou odstavce 3.27, vydáme vám všechny skutečné peněžní prostředky, které zůstaly na vašem účtu v době uzavření.

3.26 Pokud se rozhodneme svůj účet uzavřít, s výjimkou případů, kdy platí odstavce 3.24 a 3.27, pokud jste se kvalifikovali nebo jste obdrželi nějaký aktivní bonus, dovolíme vám, abyste obdrželi bonus nebo využili zbývající část svého bonusu a splnili všechny požadavky na sázení. spojené s bonusem. V případě, že se tento odstavec použije, vrátíme zůstatek na vašem účtu, jakmile to bude přiměřeně proveditelné po použití jakéhokoli bonusu nebo na vaši žádost.

3.27 Pokud uzavřeme váš účet podle odstavce 7.2 (Zakázaná aktivita) nebo odstavce 9.3 (Zneužití propagace), zůstatek vašeho účtu bude nevratný a bude považován za propadlý v rozsahu jakéhokoli nároku, který můžeme mít proti k tomuto uzavření (ať už pod vaším účtem, duplicitním účtem nebo jinak).

Zmrazení účtu

3.28 Jsme oprávněni zmrazit váš účet za jakýchkoli okolností uvedených v těchto Podmínkách. V případech, kdy váš účet zmrazíme:

3.28.1 žádná činnost nebude povolena (včetně vkladů, výběrů nebo her) až do dne, kdy nás znovu aktivuje;

3.28.2 na účet nebudou připsány žádné odměny ani odměny; a

3.28.3 zabýváme se otázkou, která vedla k pozastavení, a pokusíme se ji vyřešit, jakmile to bude možné, aby účet mohl být znovu aktivován nebo uzavřen.

4. VKLADY A VYPOUŠTĚNÍ FONDŮ

Vklad finančních prostředků

4.1 Prostředky můžete na svůj účet přidávat různými způsoby platby, mezi které patří (nikoli však výlučně) Visa, Mastercard, PayPal, Maestro, Skrill a Neteller. Dostupné metody se mohou lišit v závislosti na tom, kde se nacházíte, a to se projeví v možnostech, které vám předkládá náš intuitivní pokladník. K vložení prostředků můžete použít pouze způsob platby registrovaný ve vašem jménu. Pokud vložíte platbu platební metodou, u které nejste držitelem účtu, vyhrazujeme si právo považovat jakýkoli vklad za neplatný a veškeré výhry vzniklé z tohoto vkladu za neplatné do doby, než budou všechny příslušné šeky úspěšně dokončeny.

4.2 Můžete vybrat více než jeden způsob platby. Když přidáte nový způsob platby, musíte provést vklad prostřednictvím této platební metody, než bude možné provést výběr z této platební metody.

4.3 Minimální částka, kterou můžete vložit na svůj účet v jedné transakci, je £ 10 (nebo ekvivalent ve zvolené měně). Limit vkladů můžete na svém účtu kdykoliv nastavit v sekci „Zodpovědné hraní“ na webových stránkách. Nelze zvýšit žádný limit vkladů, který nastavíte, aniž byste nám oznámili svůj požadavek na zvýšení limitu vkladů, a to pouze v případě, že znovu požádáte o navýšení po uplynutí 24 hodin.

Depozitní poplatky

4.4 Nejsme zodpovědní za žádné poplatky nebo poplatky uplatňované vaším vydavatelem karty, bankou nebo finanční institucí v důsledku provedení vkladu na váš účet.

4.5 Za každý vklad, který vložíte na svůj účet za £ 500, účtujeme poplatek za daňový offset ve výši 2.5% z vložené částky (s výhradou minimálně 50p (nebo ekvivalentu ve zvolené měně)). To znamená, že pokud vložíte £ 100, budeme účtovat £ 102.50 na váš způsob platby a £ 100 bude připsáno na váš účet, nebo pokud vložíte £ 10 účtujeme £ 10.50 na váš způsob platby a £ 10 bude připsáno na váš účet účet.

Vaše vložené prostředky

4.6 Žádné finanční prostředky z Vašeho účtu nebudou splatné. Abyste se vyhnuli pochybnostem, nesmíte svůj účet používat k jinému účelu než k používání webových stránek a služeb (například jako bankovní účet) a měli bychom si uvědomit, že vklady a výběry jsou bez odpovídajících herních činností vyhrazeny. právo odečíst správní poplatek.

4.7 Nenabízíme úvěrové služby.

4.8 Vaše finanční prostředky jsou vedeny na samostatném bankovním účtu z našich obchodních účtů. Účet je pojmenován „Klientský účet“, aby jej bylo možné odlišit od ostatních obchodních účtů, které máme v držení. V rámci ratingového systému zákaznických fondů British Gambling Commission splňuje požadavky na oddělení klientských prostředků na úrovni: základní. V případě platební neschopnosti se proto finanční prostředky považují za nechráněné. Jako takové splňujeme jak požadavky Gambling Commission z Velké Británie, tak Alderney Gambling Control Commission.

4.9 Náš mateřský podnik BGO Limited, Suite 5 Valley Towers, Valley Road, Birkirkara, Malta, BKR9022 zaručil své záměry poskytnout finanční podporu, která nám umožní plnit naše závazky v případě platební neschopnosti, včetně hráčských fondů. Pokud přestaneme pracovat, bude nám všem rodičům věnováno veškeré rozumné úsilí zaplatit peníze zpět. V případě, že vás rodič nebude moci kontaktovat, budete mít k dispozici lhůtu nejvýše 120 dnů ode dne, kdy jsme přestali pracovat, abychom kontaktovali mateřskou společnost a dlužnou částku. Tyto prostředky nesmí být vráceny po uplynutí lhůty 120.

4.10 V rozsahu, v jakém to musíte učinit místní zákon, daň nebo jiné úřady, jste odpovědný za vykazování svých výher a ztrát vyplývajících z používání webových stránek.

Výběr prostředků

4.11 Zodpovídáte za to, že nám poskytnete správné informace o bankovním účtu pro výběr prostředků. Nebudeme splácet žádné prostředky zaplacené na nesprávný účet, pokud to bylo způsobeno vaší chybou.

4.12 Můžete zvolit preferovanou metodu výběru, pokud jste již s touto metodou uložili. Tam, kde bylo na jednom účtu použito více platebních metod, můžeme přidělit výběr na způsob platby dle našeho výběru. Výběry za více než £ 10,000 můžeme zpracovat bankovním převodem.

4.13 Když požádáte o výběr, budete mít maximální dobu 24 hodin pro zrušení výběru v závislosti na úrovni hry. Na webových stránkách vám bude zřejmá dostupnost reverzace. Pokud v této době podáte žádost o zrušení, finanční prostředky nebudou staženy a vrátí se zpět na váš účet.

4.14 Nesmíte činit ani se pokoušet o žádné zpětné platby a / nebo odmítnout nebo zrušit jakoukoli platbu, kterou jste provedli, a souhlasíte s tím, že nám vrátíte veškeré zpětné platby, odmítnutí nebo zrušení provedených plateb a veškeré následné ztráty, které utrpíme.

4.15 Můžete kdykoli požádat o výběr prostředků. Ze svého účtu nebudete moci vybírat žádné prostředky a my nebudeme povinni vrátit žádné prostředky z vašeho účtu, dokud nebudeme spokojeně ověřovat:

4.15.1 vaše totožnost, bydliště a to, že jste minimální věk, v souladu s kontrolami totožnosti a ověřením věku stanoveným v odstavci 3 výše;

4.15.2 že jste neuložili finanční prostředky z trestné, nezákonné nebo podvodné činnosti v souladu s kontrolami proti praní špinavých peněz uvedenými v odstavci 3 výše; a

4.15.3 že jste neuskutečnili nebo se nepokoušeli provést žádné platby, odmítnutí, zrušení nebo zrušení plateb.

Poplatky za stažení

4.16 Nejsme zodpovědní za žádné poplatky nebo poplatky, které váš vydavatel karty, banka nebo finanční instituce uplatní v důsledku žádosti o výběr.

4.17 Za všechny výběry prostředků účtujeme poplatek ve výši £ 2.50 (nebo ekvivalent ve vámi vybrané měně). To znamená, že pokud požádáte o výběr £ 100, bude váš bankovní účet připsán na £ 97.50.

4.18 Pokud žádáte o mezinárodní bankovní převod, můžeme také účtovat dodatečný poplatek ve výši £ 15 (nebo ekvivalent ve vámi zvolené měně).

5. WAGERING A VÝHRA

sázení

5.1 Sázku nebo sázku můžete uzavřít pouze do výše zúčtovaných prostředků, které máte na svém účtu. Vyhrazujeme si právo zrušit jakoukoliv sázku nebo sázku, kterou jsme mohli přijmout omylem, když váš účet neměl dostatek prostředků.

5.2 Můžeme také prohlásit jakoukoli sázku za neplatnou, pokud máme důvodné podezření, že jste podnikli jakoukoli zakázanou činnost, v jejímž případě vám nebudou vyplaceny žádné výhry.

5.3 Minimální a maximální velikost sázky se liší od hry ke hře na webových stránkách a je zobrazena na obrazovce. Více informací naleznete v jednotlivých hrách.

5.4 Jakmile potvrdíte podrobnosti o své sázce a začnete hru, obvykle provedete akci, jako je „spin“, „sázka“ nebo „hra“, bude vaše sázka považována za přijatou a nebudete moci změnit nebo měnit.

Výhry

5.5 Výhry pro vás budou připsány na váš zůstatek na účtu. Toto není důkazem výhry a podléhá vašim právům podle odstavců 12 a 16 (v příslušných případech) těchto Podmínek a souhlasíte s tím, že naše záznamy (nebo jakékoli záznamy našich poskytovatelů her) budou konečnou autoritou při určování jakýchkoli výhry.

5.6 Všechny sloty, video poker, stolní, karetní a arkádové hry uvedené na Webových stránkách (s výjimkou progresivních jackpotů) jsou omezeny na maximální výplatu £ 250,000 (nebo ekvivalent ve zvolené měně) každému zákazníkovi v jakémkoli jednotlivém kole. Ve většině případů se jedná o limity sázek stanovené v příslušných hrách. Pro vyloučení pochybností je to bez ohledu na velikost sázky nebo počet podaných sázek. Pokud vyhrajete nad rámec této částky v jakémkoli kole sázek v důsledku chyb v limitech sázek, vyhrajete £ 250,000 (nebo ekvivalent ve zvolené měně) a jakákoli částka nad tuto částku bude neplatná.

5.7 Snažíme se zajistit, aby se chyby nebo chyby nevyskytovaly v žádné hře nebo transakci týkající se vašeho účtu. S výjimkou v důsledku naší nedbalosti můžeme zrušit všechny výhry nebo cash-iny umožněné výhry vyplývající z jakékoli chyby nebo chyby nebo jakékoli technické chyby (včetně, nikoli však výhradně, chybných výher her nebo selhání hry) s některým z chyb. nabízených her nebo služeb. Souhlasíte s tím, že propadnete všem výherám, které vyplývají z takových chyb, chyb nebo technických závad, a berete na vědomí, že v některých případech mohou být žádosti o zrušení odsouhlaseny, aby se zajistilo, že k takovým chybám, chybám nebo technickým chybám nedošlo.

Progresivní jackpoty

5.8 Pro výhry progresivního jackpotu neplatí žádné maximální výplaty. S výhradou odstavců 5.7 výše a 5.9 níže, pokud vyhrajete progresivní jackpot, obdržíte částku, která se zobrazí v progresivní hře, kterou hrajete v okamžiku výhry.

5.9 Všechny výhry progresivního jackpotu podléhají ověření a validaci dodavatelem her. Progresivní jackpot výhry mohou kolísat v důsledku ověření a validace a vy souhlasíte s tím, že ověřená částka progresivního jackpotu ve formálním oznámení obdrženém od dodavatele hry určí přesnou výši jakékoli výhry progresivního jackpotu.

5.10 Pokud vyhrajete progresivní jackpot, budeme se snažit zaplatit vám plnou částku, kterou jste vyhráli, do 31 dnů od výhry, až do ověření výše jackpotu jakýmkoli dodavatelem her a s výhradou odstavce 4.15 výše. Vyhrazujeme si právo platit výhry progresivního jackpotu v měně, ve které nám je vyplácí dodavatel hry.

5.11 Progresivní jackpot můžeme kdykoliv z jakéhokoli důvodu vyřadit.

Zdanění

5.12 Zodpovídáte výhradně za evidenci, placení a účtování jakémukoli daňovému nebo jinému poplatku, který může být splatný za jakékoli obdržené výhry.

6. INACTIVE NEBO MRAZENÉ ÚČTY A DORMANSKÉ POPLATKY

6.1 Pokud jste se nepřihlásili ke svému účtu nebo jste k němu nepřistoupili, nebo jste je používali nepřetržitě po dobu 12 měsíců, nebo pokud byl váš účet pozastaven až do ověření, jak je uvedeno v odstavci 3.19 po dobu nepřetržitého období 12 měsíců, bude váš účet považovány za neaktivní. Pokud se váš účet stane neaktivním, budeme i nadále používat veškeré rozumné snahy buď o uspokojivé dokončení ověření, nebo o veškeré rozumné snahy, abychom vás mohli kontaktovat, abychom určili vaše přání týkající se všech nevyužitých fondů reálných peněz.

6.2 Pokud váš účet zůstane neaktivní po další období 12 měsíců, nebo pokud je stále zmrazený, bude považován za spící. Pokud je váš účet považován za spící, využijeme všech rozumných snah, abychom vám připomněli, že jste spokojeni s úplným ověřením nebo se s vámi spojili a určili vaše přání týkající se všech nevyužitých fondů reálných peněz. Pokud se vám po dalších třech měsících 6 ještě nepodaří kontaktovat a určit vaše přání, bude váš účet uzavřen.

6.3 Pokud nás budete kontaktovat po uplynutí lhůty 30 a následném uzavření účtu, kde budete chtít vrátit zůstatek na vašem účtu, zpracujeme takovou refundaci, s výhradou odstavců 7.2 a 9.3, za předpokladu, že budete v případě potřeby uspokojivě dokončit ověření v souladu s odstavcem 3.19 a v případě potřeby našich právních a regulačních povinností.

7. ZAKÁZANÁ AKTIVITA

7.1 Souhlasíte s tím, že nebudete:

7.1.1 používat webové stránky nebo služby k jakémukoli komerčnímu účelu nebo propagovat produkty nebo služby své vlastní nebo jiné třetí strany;

7.1.2 používat webové stránky nebo služby jakýmkoli způsobem, který může vést k povzbuzení, zadávání zakázek nebo k provádění jakékoli podvodné praxe nebo trestné činnosti;

7.1.3 přenos souborů obsahujících viry, trojské koně nebo jiné škodlivé programy;

7.1.4 přístup nebo pokus o přístup k účtům jiných uživatelů nebo proniknutí nebo pokus o proniknutí na bezpečnostní opatření webových stránek;

7.1.5 při používání webových stránek a služeb používejte jakýkoli urážlivý nebo urážlivý jazyk (včetně výběru uživatelského jména nebo názvu, který je urážlivý nebo urážlivý nebo používáte urážlivý nebo urážlivý jazyk v naší funkci podpory chatu);

7.1.6 využívat jakékoli technické chyby, mezery, chyby nebo chybné konfigurace jakýchkoli her nabízených na Webových stránkách ve svůj prospěch nebo nevýhodu nás či jiných;

7.1.7 používat webové stránky nebo služby na území, kde je to nezákonné;

7.1.8 přijmout jakékoli zneužití propagace (jak je definováno v odstavci 9 níže); nebo

7.1.9 porušit některou z těchto Podmínek jiným způsobem.

7.2 Činnosti v odstavci 7.1 jsou každá forma “Zakázaná činnost". Můžeme pozastavit, omezit nebo uzavřít váš účet kdykoliv bez předchozího oznámení, pokud máme důvodné důvody domnívat se, že jste provedli jakoukoli zakázanou činnost a / nebo z vašeho účtu získali částku všech vkladů, výplat, bonusů nebo výher, které byly ovlivněny nebo jakýmkoli způsobem způsobeny zakázanou činností. Práva uvedená v tomto odstavci se nedotýkají žádných dalších práv (včetně práv na všeobecné právo), která vůči vám máme podle těchto Podmínek nebo jinak.

7.3 Při výkonu našich práv podle odstavce 7.2 použijeme veškeré přiměřené úsilí, abychom zajistili, že tato práva budeme vykonávat způsobem, který je pro vás spravedlivý.

7.4 Pro účely tohoto odstavce 7:

7.4.1 "Podvodná praxe„Se rozumí jakákoli podvodná činnost, kterou vykonáte vy nebo jakákoli osoba jednající vaším jménem nebo v tajné dohodě s vámi, a která bez omezení zahrnuje: a) podvodné zpětné platby a činnost zpětného odkupu; b) použití jakékoli odcizené, klonované nebo nepovolené kreditní nebo debetní karty jako zdroje finančních prostředků na vašem účtu; c) jakýkoli pokus o registraci nepravdivých nebo zavádějících informací o účtu; a (d) jakýkoli čin nebo pokus o jednání, který je přiměřeně považován za protiprávní, jehož účelem je podvádět nás, který má za cíl obejít jakákoli zákonná omezení nebo učinit ve špatné víře, bez ohledu na to, zda nám takové jednání způsobuje škodu nebo škodu;

7.4.2 "Trestná činnost“Zahrnuje bez omezení praní peněz a jakýkoli trestný čin podle zákona o hazardních hrách 2005.

8. PROPAGACE, REWARDY a LOYALTY SCHÉMY

8.1 Čas od času můžeme nabídnout povýšení na odměny, jako jsou bezplatná otočení a bonusy nebo věrnostní programy (“Odměny").

8.2 Všechny akce, odměny a věrnostní programy podléhají podmínkám stanoveným v tomto odstavci 8, jakož i dalším specifickým podmínkám vztahujícím se k příslušnému programu propagace, odměn nebo věrnostních programů, který zveřejňujeme na webových stránkách, zejména v části „Promo akce“. stránka („Podmínky propagace“). V případě jakéhokoli rozporu mezi podmínkami promo akce a podmínkami stanovenými v tomto odstavci 8 platí podmínky promo akce.

8.3 Jiná než vstup do věrnostních schémat, propagace (a odměny z ní odvozené) nemohou být použity ve spojení nebo v kombinaci s jinou propagací / odměnou.

8.4 Budete automaticky zařazeni do našich věrnostních programů Casino a Bingo, když hrajete na webových stránkách s reálnými penězi.

8.5 Pokud propagační nebo věrnostní program vyžaduje, abyste provedli vklad, abyste obdrželi Odměnu, stornované odstoupení provedené v souladu s odstavcem 4.13 nebude považováno za vklad pro tyto účely.

8.6 Pokud technická chyba způsobí, že do vašeho účtu bude přidán nesprávný Odměna, můžeme tuto chybu opravit odstraněním všech obdržených výher a opětovným přidáním Odměny se správnou konfigurací.

8.7 Pokud je váš účet uzavřen buď na vaši žádost, nebo v případech, kdy odstavce 7.2 nebo 9.3 použijí všechny Odměny, budou zrušeny.

8.8 Můžeme kdykoliv zrušit nebo zrušit program propagace nebo věrnost na základě našeho uvážení. Jakékoli takové zrušení neovlivní žádné odměny, které vám již byly uděleny nebo vykoupené.

9. ZNEUŽÍVÁNÍ PROPAGACE

Promo akce a odměny 9.1 jsou poskytovány pro vaše potěšení z webových stránek a odměny našich zákazníků. Nesmíte:

9.1.1 použít více účtů pro nárok na Odměnu nebo zadat propagační akci více než jednou;

9.1.2 zapojit se do jakékoliv nepravidelné hry při hraní s bonusovými fondy podléhajícími sázkovým omezením, která jsou vydávána jako součást propagace nebo jako odměna za účelem zaručení zisku bez ohledu na výsledek. Zajistíme, aby jste byli informováni, když hrajete s omezenými bonusovými fondy, připomínejte si, jaká jsou omezení a načrtněte důsledky nedodržení;

9.1.3 využívat jakékoli technické chyby, mezery, chyby nebo chybné konfigurace jakýchkoli propagačních akcí nebo odměn nabízených na Webových stránkách ve svůj prospěch nebo nevýhodu nás či jiných;

9.1.4 dohodnout se s ostatními za účelem využití výhod nebo odměn; nebo

9.1.5 použít VPN nebo maskovat vaši IP adresu, abyste mohli zadat propagační akci nebo získat odměnu, na kterou byste jinak neměli nárok.

9.2 Pro účely odstavce 9.1 považujeme „nepravidelnou hru“ za zahrnutí:

9.2.1 na ruletě jeden nebo více z: (a) pokrývající 24 nebo více dostupných čísel 37; b) sázení na červenou a černou; c) sázení na kurzy a zisky; d) sázení na 1-18 (včetně) a 19-36 (včetně); e) sázení na všechny tři sloupce tabulky; f) sázení na všechny tři desítky;

9.2.2 na baccarat sázení na bankéře i hráče na stejný převrat;

9.2.3 přesun z hry s nízkou váhou (25% nebo méně) na hru s vysokou váhou (100%) po velkých výhrách za účelem zúčtování požadavků na sázení; a

9.2.4 použití více účtů (ať už u nás nebo u druhých, které vlastníte a / nebo jednáte ve shodě s ostatními), aby pokryly všechny nebo většinu, pokud se jedná o případy.

9.3 Činnosti v odstavci 9.1 jsou každá forma “Zneužití propagace". Můžeme pozastavit, omezit nebo uzavřít váš účet, zrušit veškeré odměny, které vám byly uděleny, a požadovat vrácení jakýchkoli výher, které vám byly poskytnuty formou zneužití propagace (včetně odečtení částek držených na vašem účtu) okamžitě a bez předchozího oznámení, pokud jsme rozumně považujete za to, že jste se dopustili zneužívání propagace.

10. ODPOVĚDNÉ HRY

10.1 Zodpovědné hazardní hry bereme velmi vážně. Poskytujeme možnost, abyste se sami vyloučili z vašeho účtu u nás, udělali si čas na používání svého účtu a nastavili konkrétní ovládací prvky, které omezí finanční prostředky nebo čas strávený hraním hazardních her. Další informace o odpovědných nástrojích pro hazardní hry, které poskytujeme, nebo pokud máte jakékoli obavy v souvislosti s hazardními hrami, naleznete v části „Zodpovědné hraní“ na webových stránkách nebo se obraťte na náš zákaznický servis a tým odpovědných her.

Společnost 10.2 vynaloží veškeré přiměřené úsilí, aby zajistila dodržování samo-vyloučení. Zavedeme přiměřené kontroly a záruky, abychom zajistili, že v době, kdy budete sami vyloučeni, vám nebudeme zasílány marketingové materiály o hazardních hrách od nás a že nebudete mít přístup ke Službám. Samo-vyloučení však vyžaduje společný závazek vás i nás. Během období vyloučení ze společnosti se nesmíte pokoušet o otevírání nových nebo duplicitních účtů a souhlasíte s tím, že nemáme žádnou odpovědnost ani žádnou odpovědnost, pokud budete pokračovat v hazardních hrách a / nebo se budete snažit používat webové stránky a nebudeme rozpoznávat nebo rozhodovat, že jste jste se sami vyloučili za okolností, které jsou mimo naši rozumnou kontrolu, zejména pokud jste změnili některý z dříve předložených registračních údajů (včetně toho, že si otevřete jiný účet s podstatně stejnými informacemi, i když je vložen do registračního formuláře jiným způsobem).

10.3 Pokud máme podezření, že máte problém s hazardními hrami, můžeme zmrazit váš účet, zatímco provádíme další kontroly, abychom zjistili, zda jste spokojeni s úrovní svých výdajů. Po těchto kontrolách zjistíme, že pokud nejste pod kontrolou své hazardní hry, můžeme váš účet uzavřít a vystavit vám všechny skutečné peněžní prostředky, které zůstaly na vašem účtu v době uzavření.

10.4 Národní asociace vzdělávacích zdrojů a školení v oblasti péče o hazardní hry („GAMCARE“) (www.gamcare.org.uk) poskytuje informace, poradenství a poradenství jednotlivcům, jejich rodině a přátelům, kteří mají obavy o problémové hazardní hry. Číslo bezplatné linky pro GAMCARE (k dispozici 8am - půlnoc, 7 dní v týdnu) je 0808 8020 133).

11. SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

11.1 Poskytujeme služby zákaznické podpory pro všechny naše hráče. Náš zákaznický servis a zodpovědný herní tým můžete kontaktovat e-mailem, telefonicky a podporou chatu. Naše provozní doba a naše kontaktní údaje naleznete na stránkách Pomoc stránky.

11.2 Když se obrátíte na náš zákaznický servis a zodpovědný herní tým, provedou kontrolu totožnosti, abyste se ujistili, že jste držitelem účtu.

11.3 Vezměte prosím na vědomí, že všechny interakce s naším zákaznickým servisem a týmem zodpovědných her a VIP týmy (včetně telefonních hovorů) mohou být zaznamenány pro účely školení, monitorování a zajištění kvality.

12. STÍŽNOSTI A SPORY

12.1 Doufáme, že jste zcela spokojeni s webovými stránkami a službami. Pokud však máte stížnost, tato část vysvětluje, jak tuto stížnost učinit, a postup, který použijeme, jakmile tak učiníte.

12.2 Stížnost na nás můžete kdykoliv vznést tak, že se na náš zákaznický servis a tým odpovědných her obrátíte e-mailem support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com nebo návštěvě Pomoc stránka. Uveďte prosím své uživatelské jméno, celé jméno a co nejvíce podrobností o reklamaci a v případě potřeby uveďte všechny příslušné přílohy.

12.3 Veškeré stížnosti musí být zaregistrovány u našeho zákaznického servisu a odpovědného herního týmu do 6 měsíců od události, na kterou se stížnost vztahuje. Nebudeme schopni řešit jakoukoliv stížnost týkající se události, která předchází této lhůtě.

12.4 Potvrdíme přijetí většiny stížností do 24 hodin. V některých vzácných případech může být naše potvrzení opožděno (například pokud je podstata sdělení nebo skutečnosti o stížnosti nejasné).

12.5 V některých případech bude vaše stížnost jednoduchá (například nedorozumění nebo potvrzená systémová chyba). Tyto stížnosti mohou být rychle vyřešeny našim zákaznickým servisem a odpovědným herním týmem a bez dlouhodobého zvážení v souladu s naším plným procesem stížností. V takovém případě si vyhrazujeme právo tak učinit.

12.6 Veškeré další stížnosti budou provedeny na základě posouzení Stage 1, načež bude člen našeho zákaznického servisu a zodpovědného vedení týmu pověřen vyšetřováním a odpovědí na vaši stížnost. Po uzavření takového vyšetřování (obvykle do 5 pracovních dnů) Vám sdělíme naše rozhodnutí týkající se stížnosti.

12.7 Pokud jste v této fázi nespokojeni s naším rozhodnutím a odpovědí na vaši stížnost, pak pokud jsme vás neinformovali o tom, že takové rozhodnutí je naším konečným rozhodnutím, můžete požádat, aby vaše stížnost pokračovala v našem posouzení Stage 2. V této fázi by nám bylo nápomocné, kdybyste mohli načrtnout, proč jste nespokojeni s rozhodnutím Stage 1.

Stížnosti 12.8 Stage 2 budou vyšetřovány Senior Managementem. Informace zvažované v Stage 1 budou přezkoumány spolu s rozhodnutím a dalšími poskytnutými informacemi. V závěru takového vyšetřování Vám sdělíme naše rozhodnutí týkající se stížnosti a nastíníme, jaké možnosti máte k dispozici, pokud jste s výsledkem nespokojeni.

12.9 Snažíme se co nejdříve vyřešit všechny stížnosti a vyvinout veškeré rozumné snahy k uzavření našeho procesu vyřizování stížností do 8 týdnů od našeho počátečního potvrzení. Prodloužení této lhůty v rámci týdne 8 prodlouží, pokud se nebudete včas zabývat procesem vyřizování stížností, s přihlédnutím k jakémukoli zpoždění způsobenému takovou poruchou. Pokud se ukáže, že nám to bude trvat déle než 8 týdnů, budeme vás informovat, abyste vám sdělili revidovaný časový harmonogram.

12.10 Vyhrazujeme si právo vydat konečné rozhodnutí v souvislosti s jakoukoli stížností v kterékoli fázi tohoto procesu, zejména pokud považujeme vaši stížnost za bezzákladní, bezvýznamnou, nepříjemnou nebo snadno vyřešitelnou. Pokud tak učiníme, dáme vám to jasně najevo a budete mít možnost toto rozhodnutí přijmout nebo přistoupit k ADR (viz odstavec 12.11).

12.11 Pokud nesouhlasíte s naším konečným rozhodnutím, stížnost se týká služeb hazardních her, které poskytujeme, a máte bydliště ve Velké Británii, máte právo žádat o řešení své stížnosti prostřednictvím postupu alternativního řešení sporů („ADR“). Jako poskytovatele služeb ADR jsme jmenovali eCOGRA. Tam, kde je hodnota sporu nižší než £ 10,000, budeme respektovat nálezy jakéhokoli chybějícího postupu ADR nebo zjevného omylu ze strany poskytovatele ADR. ECOGRA můžete kontaktovat prostřednictvím svých webových stránek, které najdete zde.

12.12 Vezměte prosím na vědomí, že stížnosti, které se netýkají služeb hazardních her, které poskytujeme (např. Špatný zákaznický servis, typy nabízených produktů), nejsou vhodné pro postoupení našemu poskytovateli ADR a budou řešeny interně.

12.13 Pokud nesouhlasíte s rozhodnutím našeho Senior manažerského týmu a máte bydliště v jiné zemi než ve Velké Británii, měli byste se obrátit na AGCC prostřednictvím svých webových stránek, které najdete zde. Budeme dodržovat všechna rozhodnutí přijatá AGCC a pomáhat jim s jakýmkoli vyšetřováním, které provedou. Vezměte prosím na vědomí, že AGCC se nebude zabývat žádnými spory, které se týkají her poskytovaných společností SG Digital.

12.14 Máte také právo podat svou stížnost na platformu evropského řešení sporů online (ODR), která je k dispozici zde. Mějte však na paměti, že to může prodloužit dobu potřebnou k vyřešení vaší stížnosti.

12.15 Očekáváme, že veškeré skutečnosti a obsah stížností zůstanou mezi námi během procesu vyřizování stížností a jakéhokoli postupu ADR důvěrné. To se nevztahuje na případy, kdy si přejete získat důvěrnou radu nebo kde právní předpisy vyžadují právní zveřejnění. Cílem tohoto procesu není ovlivnit vaše zákonná nebo zákonná práva v tomto ohledu.

13. SOUKROMÍ

13.1 Měli byste zajistit, abyste si přečetli naše Zásady ochrany osobních údajů, které obsahují důležité informace o používání vašich osobních údajů a další informace týkající se vašeho soukromí. Přístup k zásadám ochrany osobních údajů zde.

13.2 Budeme spolupracovat se všemi orgány činnými v trestním řízení nebo s regulačními orgány nebo soudními příkazy, které nás žádají nebo nás nasměrují k tomu, abychom odhalili totožnost nebo lokalizaci osoby za účelem prevence nebo odhalování trestných činů nebo zadržení či stíhání pachatelů. Mohou existovat i jiné okolnosti, za kterých můžeme ze zákona požadovat zveřejnění informací o vás nebo o používání webových stránek nebo služeb.

14. DUŠEVNÍ VLASTNICTVÍ

14.1 Webové stránky a veškerý obsah a software, které jsou na něm k dispozici (včetně, ale nikoli výhradně, her), jsou vlastnictvím nebo licencovány na nás. "Bgo", "bgo.com", "powerspins" a "powerspins.com", "bgo Live", "bgo Bingo", "Candy Club", "vegasluck" a "vegasluck.com" jsou ochranné známky, servisní známky, a obchodní názvy, které vlastní.

14.2 Vaše užívání webových stránek a jejich obsahu vám neposkytuje žádná práva ve vztahu k našim právům duševního vlastnictví, včetně, bez omezení, ochranných známek, log, grafiky, fotografií, animací, videí a textu nebo duševního vlastnictví třetích stran na webových stránkách a jeho obsah (včetně, ale bez omezení na kteroukoli z her).

14.3 Nesmíte kopírovat, reprodukovat, znovu publikovat, stahovat, odesílat, šířit, nahrávat, přenášet, komerčně využívat, upravovat, komunikovat s veřejností nebo jakýmkoli způsobem distribuovat služby, webové stránky nebo materiály na webových stránkách nebo v počítačových kódech prvků. obsahující webové stránky jiné než pro vaše osobní použití.

14.4 Můžeme zpřístupnit software, který lze stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo jiného zařízení. V souladu s těmito Podmínkami vám tímto udělujeme odvolatelnou, nevýhradní, neregulovatelnou, nepřenositelnou licenci pro použití tohoto softwaru na PC, mobilním zařízení a / nebo jiném zařízení, které vlastníte nebo provozujete, výhradně za účelem použití vašeho účtu a našich Služeb.

14.5 Jakékoli jiné použití, než je povoleno na základě těchto podmínek, může být provedeno pouze s naším výslovným výslovným souhlasem.

15. ODKAZY NA JINÉ WEBOVÉ STRÁNKY

15.1 Můžeme čas od času poskytovat odkazy na jiné webové stránky (prostřednictvím reklamy nebo jinak). Tyto odkazy jsou poskytovány pouze pro snadnou orientaci a pohodlí. Tyto webové stránky třetích stran nekontrolujeme a za jejich obsah neodpovídáme. Naše zahrnutí odkazů neznamená žádné potvrzení materiálů obsažených na těchto webových stránkách nebo jakékoli spojení s jejich provozovateli.

15.2 Berete na vědomí, že nebudeme smluvní stranou žádné transakce nebo smlouvy s třetí stranou, kterou můžete uzavřít, a že vůči vám nebudeme odpovídat za jakékoli ztráty nebo škody, které můžete utrpět použitím těchto webových stránek. Souhlasíte s tím, že nás nezúčastníte žádného sporu mezi vámi a třetí stranou.

16. NAŠE ODPOVĚDNOST PRO VÁS

16.1 Nic v těchto podmínkách nemá za cíl:

16.1.1 vyloučit nebo omezit naši odpovědnost za podvodné zkreslení nebo smrt nebo osobní zranění vyplývající z naší nedbalosti nebo nedbalosti ze strany nás, našich zaměstnanců nebo agentů;

16.1.2 Omezte svá zákonná práva (zákonná práva zahrnují například, že budeme poskytovat Služby s rozumnou odborností a péčí v přiměřené lhůtě). Pro více informací o vaší zákonné návštěvě práv www.citizensadvice.org.uk.

16.2 Máte určité právní prostředky, pokud porušíme některá z vašich práv, která mohou platit bez ohledu na tyto Podmínky. Účelem těchto Podmínek není ovlivnit tato zákonná práva ani jiná práva, na která můžete mít nárok.

16.3 S výjimkou výše uvedených případů a s ohledem na případné výhry, které vám zákonně odpovídají v souladu s odstavci 5.5 - 5.10, je naše maximální odpovědnost vůči vám podle těchto Smluvních podmínek omezena na:

16.3.1 pokud se tato odpovědnost týká konkrétní sázky nebo sázky, hodnota takové sázky nebo sázky, kterou jste zaplatili;

16.3.2 pokud se tato odpovědnost týká nesprávného použití finančních prostředků na vašem účtu, částka, kterou jsme použili;

16.3.3 pokud jde o jakékoli jiné ručení, pět tisíc liber šterlinků (£ 5,000).

16.4 S výhradou výše uvedených odstavců 16.1 - 16.3 nejsme zodpovědní za:

16.4.1 ztráty, které nejsou způsobeny naším porušením Podmínek;

16.4.2 nepřímé ztráty, které jsou vedlejším účinkem hlavní ztráty nebo škody a které vás a nás v době, kdy tyto podmínky přijímáte, nemohou rozumně předvídat;

16.4.3 obchodní ztráty a / nebo ztráty pro spotřebitele;

16.4.4 ztráty způsobené zařízením a zařízeními používanými pro přístup na webové stránky a / nebo služby;

16.4.5 ztráta nebo poškození dobrého jména nebo pověsti; a

16.4.6 neposkytnutí Služeb nebo splnění některého z našich závazků podle těchto podmínek, pokud k takovému selhání došlo v důsledku událostí mimo naši kontrolu. „Události mimo naši kontrolu„Znamená jakoukoli příčinu, která je mimo naši rozumnou kontrolu a která nám brání v poskytování Služeb nebo plnění jakýchkoli dalších povinností vyplývajících z těchto podmínek a zahrnuje, ale není omezen na požár, povodeň, bouři, nepokoje, občanské nepokoje, válku, jadernou havárii, teroristickou činnost a skutky Boží.

16.5 I když vynaložíme přiměřené úsilí, abychom napravili jakékoli chyby, vady, opomenutí nebo závady na Webových stránkách a Službách, jakmile to bude možné, jakmile to bude možné, jakmile to bude na nás upozorněno, slibujeme, že webové stránky a / nebo Služby nebudou bez chyb. , závady, opomenutí nebo závady.

16.6 Slibujeme, že webové stránky nebo služby budou k dispozici nepřetržitě a v plně provozuschopném stavu. Přístup k webovým stránkám nebo službám může být dočasně a bez upozornění pozastaven v případě selhání systému, údržby nebo opravy nebo z důvodů, které jsou mimo naši kontrolu.

16.7 Webové stránky a služby jsou poskytovány na principu „jak je“ a „jak je k dispozici“. Kromě případů popsaných v tomto odstavci 16 nečiníme žádné prohlášení ani žádné smluvní přísliby ve vztahu ke Službám nebo Webovým stránkám, včetně, bez omezení, jakýchkoli doporučení poskytnutých (osobně nebo obecně).

17. ZMĚNY TĚCHTO PODMÍNEK

17.1 Neustále hledáme nové způsoby, jak vylepšit webové stránky a naše služby. Tyto Podmínky a podmínky proto můžeme z času na čas změnit z řady důvodů, včetně (bez omezení) z komerčních důvodů, na dodržování zákonů nebo předpisů, nebo na dodržování doporučení, pokynů nebo pokynů regulačního orgánu.

17.2 Pokud provedeme podstatné změny těchto Podmínek, budeme vás o těchto změnách informovat jednou z metod uvedených v odstavci 17.3.

17.3 Pokud provedeme podstatné změny těchto Smluvních podmínek, budeme vás tímto způsobem oznamovat tak, jak to považujeme podle našeho uvážení za nejvhodnější a které mohou zahrnovat:

17.3.1 upozornění na webových stránkách a my vás můžeme dle našeho uvážení vyzvat k přijetí nových smluvních podmínek jakoukoli formou potvrzení, jak uznáme za vhodné. Pokud nám poskytnete jakékoliv takové potvrzení nebo budete pokračovat v používání webových stránek po oznámení podle tohoto odstavce, budete od této doby považováni za přijaté a vázané novými Smluvními podmínkami. Pokud je změna pro vás nepřijatelná, můžete buď přestat používat webové stránky a / nebo uzavřít svůj účet; nebo

17.3.2 e-mail (na e-mailovou adresu, kterou jste nám dříve poskytli).

17.4 V případě drobných nebo nepodstatných změn vám nemůžeme poskytnout žádné oznámení, měli byste proto pravidelně kontrolovat webové stránky, abyste potvrdili datum poslední aktualizace těchto podmínek.

18. Všeobecné

18.1 Pokud některý z ustanovení těchto Podmínek stanoví soud nebo regulátor jako neplatný nebo nevymahatelný, platí i nadále ostatní ustanovení.

18.2 Pokud porušíte tyto Podmínky a nebudeme proti vám podnikat žádné kroky, budeme i nadále oprávněni používat naše práva a opravné prostředky v jakékoli jiné situaci, ve které porušíte Smluvní podmínky.

18.3 Můžeme chtít převést svá práva nebo povinnosti, nebo subkontrahovat své závazky vyplývající z těchto Podmínek na jinou právnickou osobu. Souhlasíte s tím, že tak můžeme učinit za předpokladu, že to nepříznivě neovlivní úroveň služeb, které obdržíte v souladu s těmito Podmínkami.

18.4 Nesmíte převést některá z vašich práv nebo povinností ani subkontraktovat žádné z vašich závazků podle těchto Podmínek v plném rozsahu ani zčásti.

18.5 Nic v těchto Podmínkách nesmí být vykládáno jako vytvoření jakékoli agentury, partnerství nebo jakékoliv jiné formy společného podnikání mezi vámi a námi.

18.6 Tyto Smluvní podmínky nejsou určeny k tomu, aby poskytovaly práva komukoli kromě vás a nás. Tím není dotčeno naše právo na převod podle odstavce 18.3.

18.7 Pokud máte bydliště ve Spojeném království, řídí se tyto podmínky a vztah mezi vámi a námi zákony Anglie a Walesu a vykládají se v souladu s nimi. Soudy Anglie a Walesu mají nevýhradní jurisdikci, což znamená, že můžete uplatnit nárok v Anglii a Walesu nebo v zemi EU, ve které žijete.

18.8 Pokud máte bydliště v jiné jurisdikci než ve Spojeném království, řídí se tyto Podmínky a vztah mezi vámi a námi zákony společnosti Alderney. Soudy Alderney budou mít nevýlučnou jurisdikci, což znamená, že můžete uplatnit nárok v Alderney nebo v zemi EU, ve které žijete.


PŘÍLOHA 1

LICENČNÍ SMLOUVA PLAYTECH END-USER

Důležité

TENTO WEBOVÁ STRÁNKA PROVOZUJE PLATFORMU SOFTWARU SOFTWARU SOFTWARU GAMBLING SOFTWARE LIMITED A JEJICH SKUPINOVÉ SPOLEČNOSTI („VENDOR“) PODLE LICENCE OD VENDORU. PODMÍNKY PRO VAŠE STAŽENÍ NEBO JINÉ POUŽÍVÁNÍ SOFTWARU (JAK SE DEFINOVANÁ PODLE) JE TO, ŽE VSTUPUJETE NA NÁSLEDUJÍCÍ PRÁVNÍ ZÁVĚREČNOU DOHODU S NÁMI, KTERÉ VYUŽÍVÁ VAŠE POUŽITÍ SOFTWARU.

PROSÍM, PROSÍM POZORNĚ PŘEČTĚTE TUTO SMLOUVU, abyste se ujistili, že JSOU PLNĚ PODPORUJETE JEJ OBSAH. POKUD JSOU JAKÉKOLI ZÁVAZKY O VAŠICH PRÁVECH A POVINNOSTECH VYPLÝVAJÍCÍCH Z PŘIJETÍ TÉTO SMLOUVY, PROSÍM, PROSÍM, PORADÍTE SE S ÚČASTNÍKEM NEBO JINÝM PRÁVNÍM PORADCEM VE VAŠE JURISDIKCI.

DŮLEŽITÉ: OSOBY URČENÉ V NĚKTERÝCH ÚZEMÍCH, SOUČASNĚ VČETNĚ SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH A JEHO ÚZEMÍ, IZRAEL A ZEMĚ SPECIFIKOVANÝCH JAKO ZAKÁZANÝCH, VYLOUČENÝCH NEBO PODLE PODMÍNEK A / NEBO SEZNAMU NA STRÁNKÁCH, V KAŽDÉM PŘÍPADU, JAK JE DOPLNĚN OD ČASU DO ČASU („ZAKÁZANÉ JURISDIKCE“) NEJSOU POVOLENY POUŽÍVAT SOFTWARE V JAKÉKOLI PŘÍPADĚ NEBO VLASTNOSTI PŘIPOJENÍ S JAKÝMKOLI REÁLNÍM PŘEHRÁVÁNÍM PENÍZE. K ODSTRAŇOVÁNÍ JAKÉKOLI ROZPOČTU SE TÉTO OMEZENÍ TAKÉ VZTAHUJE NA REZIDENTY A OBČANY JINÝCH NÁROKŮ, KTERÉ SE UVÁDĚJÍ V ZAKÁZANÉ JURISDIKCI. FAKT, KTERÝ JE INTERNETOVÁ STRÁNKA PŘÍSTUPNÝ V ZAKÁZANÉ JURISDIKCI, NEBO TO JE SOFTWARE POSKYTOVÁN V ÚŘEDNÍM JAZYKU ZAKÁZANÉ JURISDIKCE, NESMÍ BÝT STAVEN JAKO LICENCI K POUŽITÍ SOFTWARU V JAKÉKOLI ZAKÁZANÉ JURISDIKCI. JAKÉKOLIV ÚČAST ZAHRNUTÍ TÉTO OMEZENÍ (PRO PŘÍKLAD POUŽITÍ VPN, PROXY NEBO PODOBNÉ SLUŽBY, KTERÉ MASKY NEBO MANIPULUJÍ S IDENTIFIKACÍ VAŠEHO REÁLNÉHO UMÍSTĚNÍ, NEBO JINÝM POSKYTOVANÍM FALSE NEBO MISLEADINGOVÝCH INFORMACÍ TÝKAJÍCÍCH SE VAŠEHO OBČANSTVÍ, UMÍSTĚNÍ NEBO MÍSTA REZIDENCE, NEBO BY VYTVÁŘENÍ SNÍMKŮ NEBO ZÁKAZNÍKŮ S POUŽITÍM SOFTWARU TŘETÍMI STRANAMI NEBO NA STRÁNKÁCH TŘETÍCH STRAN VE ZAKÁZANÉ JURISDIKCI JSOU PORUŠENÍ TÉTO DOHODY A MŮŽE ZAVEDIT TRESTNÍ ČINNOST. POKUD JE TO DOSTUPNÉ, NEBO JSME ODPOVĚDNÉ DŮVODY, KTERÉ JSOU ZAMĚSTNANÉ, JSOU VE JAKÉKOLI ZAKÁZANÝCH JURISDIKCÍCH, TAKÉ MŮŽE VYSVĚTLÍT V USA, KTERÝM SE ZAVÁDÍ PŘIHLÁŠENÍ PŘIHLÁŠKY, BEZ POVINNOSTI POSKYTOVAT SE POUŽITELNÉ PODROBNOSTI PRO DODÁVATELE A / NEBO RELEVANTNÍ ORGÁNY, VŠECHNY V SOUVISLOSTI S POUŽITELNÝM PRÁVNÍM PRÁVNÍM PŘEDPISEM, A JSOU ZODPOVĚDNÉ ZA NÁS ZA JAKÉKOLI POŠKOZENÍ NEBO ZTRÁTU, KTERÉ SE VZTAHUJÍ.

HRAJÍM NA STRÁNKÁCH JAKÉKOLI HRY POSKYTOVANÉ VENDOREM SOUHLASÍ S PODMÍNKAMI TÉTO SMLOUVY. POKUD NESOUHLASÍTE S JAKÝMKOLIV PODMÍNKAMI TÉTO SMLOUVY, NESMÍTE SE PŘIJÍMAT S PODMÍNKAMI A NESMÍ POKRAČOVAT SOFTWARE PRO INSTALACI, INSTALACI NEBO JINÝM POUŽITÍM.

1. Definice

Následující slova a termíny, pokud jsou použity v této smlouvě, mají následující význam, pokud kontext jasně neuvádí jinak:

1.1. "Pomocné programy„Znamená jakoukoli umělou inteligenci, včetně, bez omezení,„ robotů “a / nebo jakéhokoli jiného počítačem generovaného programu používaného k interakci se Softwarem na pomoc nebo místo hráče.

1.2. "Práva IP„Rozumějí veškerá práva duševního vlastnictví všeho druhu nebo povahy, včetně, bez omezení, patentu, autorského práva, práv k průmyslovým vzorům, ochranných známek, práv k databázím, žádostí o některý z výše uvedených, morálních práv, know-how, obchodního tajemství , názvy domén, adresy URL, obchodní názvy nebo jakákoli jiná práva duševního nebo průmyslového vlastnictví (a jakékoli licence v souvislosti s některou z nich), ať už jsou registrované nebo nejsou schopny registrace, a zda existují v jakékoli konkrétní zemi nebo zemích nebo v jiných zemích. část světa.

1.3. "Online hry“Znamená náš internetový herní systém na Webových stránkách a související služby a hazardní hry (včetně, ale nejen, online kasinových her) nabízených na Webových stránkách.

1.4. "Účet hráče“Znamená osobní účet otevřený jednotlivcem a vedený u nás, aby tato osoba mohla hrát online hry.

1.5. "software“Znamená software potřebný ke stažení, přístupu nebo k jinému využití z webových stránek za účelem účasti na online hrách, včetně související dokumentace a včetně veškerých vylepšení, úprav, doplnění, překladů nebo aktualizací tohoto softwaru.

1.6. "Us","We","Náš“A podobné výrazy znamenají BGO Entertainment Limited

1.7. "webová stránka“Znamená www.bgo.com, www.powerspins.com or www.vegasluck.com a všechny související stránky, na kterých jsou Online hry přístupné prostřednictvím odkazů nebo jiným způsobem přístupu.

1.8. "Vy","váš“A podobné výrazy znamenají uživatele Softwaru staženého z Webové stránky.

2. Předmět dohody

Pravidla online her jsou k dispozici na adrese https://www.bgo.com/help/terms-and-conditions, https://www.powerspins.com/help/terms-and-conditions or https://www.vegasluck.com/help/terms-and-conditions a na dalších částech Softwaru a Webové stránky, včetně (ale nejen) pravidel popisujících, jak hrát Online hry, turnajů a jakýchkoli dalších pravidel upravujících konkrétní hru, událost a turnaj. Všechna tato pravidla jsou začleněna a zahrnuta v souladu s podmínkami a podmínkami zde stanovenými.

3. Licence k užívání softwaru; Omezení

3.1. Tímto Vám udělujeme omezenou, osobní, nepřenosnou, nevýhradní, celosvětovou (s výjimkou níže uvedených) licencí ke stažení, přístupu a jinému využívání Softwaru na vašem zařízení, abyste mohli hrát online hry v souladu s této dohody.

3.2. Tato licence se vztahuje pouze na objektový kód Softwaru (tj. Na kompilovanou, sestavenou nebo strojově spustitelnou verzi Softwaru) a neuděluje vám žádná práva s ohledem na zdrojový kód Softwaru.

3.3. Bez ohledu na cokoli z tohoto ustanovení, osoby nacházející se v Zakázaných jurisdikcích nesmějí používat Software žádným způsobem nebo způsobem v souvislosti s jakoukoli skutečnou penězi. K odstranění jakýchkoli pochybností platí toto omezení také pro rezidenty a občany jiných národů, zatímco je umístěno v Zakázané jurisdikci. Tato licence se nevztahuje na a nedovoluje vám užívat Software v jakýchkoli Zakázaných jurisdikcích a skutečnost, že Webové stránky jsou přístupné v Zakázané jurisdikci nebo že Software je poskytován v úředním jazyce Zakázané jurisdikce , nesmí být vykládán jako licence k užívání Softwaru v takové Zakázané jurisdikci. Jakýkoliv pokus o obcházení tohoto omezení (například pomocí služby VPN, proxy nebo podobné služby, která maskuje nebo manipuluje s identifikací vaší skutečné polohy, nebo jiným způsobem poskytuje nepravdivé nebo zavádějící informace týkající se vaší lokality, občanství nebo místa bydliště, nebo učiněním sázek nebo sázek s použitím Softwaru prostřednictvím třetí strany nebo jménem třetí strany nacházející se v Zakázané jurisdikci) je porušení této smlouvy a může být trestným činem podle platných zákonů. Pokud se stane zjevným nebo máme důvodné podezření, že se nacházíte v některé ze zakázaných jurisdikcí, může to mít za následek uzavření vašeho hráčského účtu, aniž byste museli předem informovat, zmrazit finanční prostředky a poskytnout příslušné údaje prodávajícímu a / nebo příslušným orgánům, to vše v souladu s platnými právními předpisy, a za případné škody nebo ztráty, které z toho vyplývají, jste vůči nám odpovědný. JE TO VAŠE POVINNOST KONZULTACE A KONTROLA NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY TÝKAJÍCÍ SE SEZNAMU ZAKÁZANÝCH JURISDIKCÍ.

3.4. Vyhrazujeme si veškerá práva, která nejsou výslovně udělena v sekci 3.1 výše. Kromě toho vám není dovoleno a souhlasíte s tím, že nedovolíte ostatním:

3.4.1. používat, kopírovat, upravovat, vytvářet odvozená díla ze softwaru nebo distribuovat jej, jakoukoli jeho část nebo jakoukoli jeho kopii, úpravu, přepis nebo sloučenou část;

3.4.2. dekódovat, zpětně analyzovat, rozebírat, dekompilovat nebo jinak překládat nebo převádět Software nebo jakoukoli jeho část;

3.4.3. převést, půjčit, pronajmout, postoupit, pronajmout nebo jinak sublicencovat Software;

3.4.4. odstranit veškerá oznámení o autorských právech, vlastnická nebo podobná oznámení ze Softwaru (nebo jakékoli jeho kopie);

3.4.5. provozovat Software nebo jakoukoli jeho část ve prospěch třetí strany nebo jejím jménem, ​​včetně „nástěnky“, online služby nebo vzdáleného vytáčení, služeb poskytovatele aplikačních služeb, služeb poskytovatele internetových služeb, režimu timesharingu, outsourcingové služby nebo kancelářské služby;

3.4.6. kopírovat nebo překládat jakoukoli uživatelskou dokumentaci poskytnutou online nebo v elektronické podobě;

3.4.7. vstupovat do našeho bezpečnostního systému, přistupovat k němu nebo se k němu pokoušet vstoupit nebo k němu přistupovat nebo jinak obcházet nebo zasahovat jakýmkoliv způsobem (včetně, ale nejen, robotů a podobných zařízení) na webovou stránku nebo se snažit provádět jakékoli změny softwaru a / nebo jakýchkoli funkcí nebo jejich složky; nebo

3.4.8. používat jakékoli programy pomoci v souvislosti se softwarem a / nebo online hrami. Je zakázáno jakékoli interakce v rámci on-line her, které nejsou přímým výsledkem Vás osobně využívajících software pro účely, pro které byly určeny.

3.5. Berete na vědomí a souhlasíte s tím, že můžeme podniknout kroky k odhalení a zabránění použití programů pomoci. Tyto kroky mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na zkoumání softwarových programů běžících současně se softwarem na vašem zařízení. Souhlasíte s tím, že se nebudete pokoušet obcházet, rušit nebo blokovat takové kroky, včetně, mimo jiné, používání softwaru třetích stran, který tyto kroky obchází, ruší nebo blokuje. Jakýkoliv pokus omezit nás v této věci nás opravňuje k okamžitému pozastavení dostupnosti Softwaru pro Vás a okamžitě propadnete jakékoli výhře.

3.6. Berete na vědomí a souhlasíte s tím, že veškerá práva, práva a zájmy a zájmy společnosti týkající se Softwaru, a to včetně jakékoli změny, doplnění, přizpůsobení, překladu nebo jiné změny nebo doplnění Softwaru, patří výhradně Prodávajícímu, i když byly vytvořeny na základě o nápadech, návrzích nebo návrzích Vámi nebo jakoukoli jinou třetí stranou. Přijetím této smlouvy neodvolatelně postoupíte Prodávajícímu veškerá práva, nároky a zájmy, které můžete mít, nebo můžete nabývat, a na všechna tato práva, včetně, bez omezení, patentu, autorských práv, ochranných známek, obchodních tajemství nebo know-how a Vy souhlasí s tím, že podepíše a doručí Dodavateli takové dokumenty, které považuje za vhodné k prokázání nebo provedení převodu všech výše uvedených práv na Prodávajícího. Souhlasíte s tím, že se nebudete přímo či nepřímo pokoušet o zneplatnění z jakéhokoli důvodu, ani prosazování či napomáhání tvrzení ze strany jiných osob, že práva, nároky nebo zájmy na Softwaru náleží jakékoli třetí straně jiné než Dodavateli, nebo že porušují práva jiných osob.

4. Vaše povinnost přezkoumat zákonnost použití

Potvrzujete, že jste ve věku 18 nebo starší, a v každém případě legálního věku, který je určen zákony země, ve které se nacházíte. Potvrzujete také, že jste si vědomi právních otázek souvisejících s provozováním internetových stránek o hazardních hrách a že vy a Prodávající nezaručujeme žádným způsobem ani způsobem, že užívání Softwaru pro účely hazardních her, takový termín je běžně chápán v průmyslu, je legální v jakékoli jurisdikci.

Vzhledem ke změnám v právním statusu online hazardních her v různých jurisdikcích se zavazujete, že prozkoumáte zákonnost Vaší účasti na Online hrách a používání Softwaru v každé jurisdikci, která se na vás vztahuje, a že tak učiníte pouze v souladu se všemi platnými zákony a nařízeními příslušných orgánů.

5. Zřeknutí se záruk

SOFTWARE JE K DISPOZICI K DISPOZICI, KTERÝM MŮŽETE ZAŘÍZIT NA ZÁKLADĚ „JAK JE“, BEZ JAKÝCHKOLIV PODNIKŮ, ZÁRUK NEBO ZASTOUPENÍ, VÝSLOVNÝCH NEBO IMPLIKOVANÝCH, STATUTÁRNÍ NEBO JINÝCH.

WE A VENDOR, A VŠECHNY JEJÍ AFFILIÁTY A SOUVISEJÍCÍ OSOBY TYTO VYLUČUJEME A VYHLASUJEME JAKÉKOLI A VŠECHNY IMPLIKOVANÉ PODMÍNKY, PODMÍNKY A ZÁRUKY (VČETNĚ JAKÉKOLI ZÁRUKY OBCHODNÍHO OBCHODU, SPOKOJNOSTI KVALITY A VHODNOSTI PRO JAKÝKOLI JEDNOTLIVÝ ÚČEL), A BEZ OMEZENÍ OBECNOSTI SPOLEČNOSTI AFORESAID NEBUDUJEME A DODAVATEL NEZARUČUJEME, NEŽ JINÉ VĚCI, ŽE (A) SOFTWARE NEBUDE PORUŠENÍM, (B) PROVOZ SOFTWARU BUDE NEPŘETRŽEN NEBO BEZ PORUŠENÍ, NEBO JAKÉKOLI VADY SOFTWARE BUDE OPRAVEN, NEBO JE SOFTWARE NEVYSTAVENÝ VIRUS; (C) SOFTWARE JE SPOKOJIVOU KVALITOU NEBO FIT PRO JAKÝKOLI URČITÝ ÚČEL; NEBO (D) POUŽÍVÁNÍ SOFTWARU V SOFTWARU JAKÝKOLIV JINÝM SOFTWAREM, nebo s nevhodným hardwarem, NEBUDE PŘÍSTUP K SOFTWARU NEBO JINÝMU SOFTWARU NEBEZPEČÍ.

V PŘÍPADĚ KOMUNIKACÍ NEBO SYSTÉMOVÝCH CHYB, KTERÉ SE TÝKAJÍ V SOUVISLOSTI S SOFTWAREM, NEŽ JSME VENDOR NOR NEŽ JEJÍ AFFILIÁTY A SOUVISEJÍCÍ STRANY NEBUDOU ODPOVĚDNÉ NA VÁS NEBO JAKÉKOLIV TŘETÍ STRANĚ ZA JAKÉKOLIV NÁKLADY, NÁKLADY, ZTRÁTY NEBO NÁSLEDKY VYPLÝVAJÍCÍ NEBO VÝSLEDKY CHYBY.

NIKDY NESMÍME NAŠE AFFILIÁTY A SOUVISEJÍCÍ STRANY ZODPOVĚDNÉ ZA VÁS NEBO JAKÉKOLIV TŘETÍ STRANĚ ZA PLATBY VYPRACOVANÉ (NEBO NEVYROBENÉ) VÁM VÝSLEDKEM VADY NEBO CHYBY SOFTWARU NEBO PŘIPOJENÍ K JAKÉKOLI ŽÁDOSTI NEBO PŘÍPRAVĚ DODAVATEL NEBO JAKÉKOLI TŘETÍ STRANA ZA VRÁCENÍ TICHÝCH PLATEB NEBO JINÝCH V SOUVISLOSTI S TAKÝMI PLATBAMI.

Tímto berete na vědomí, že není v naší kontrole, jak je Software používán. Software načtete a používáte na své vlastní riziko av žádném případě neodpovídáme za jakékoli přímé, následné, náhodné nebo zvláštní škody nebo ztráty jakéhokoli druhu (s výjimkou zranění osob nebo úmrtí vyplývajících z naší nedbalosti).

6. Důvěrnost

Software obsahuje neveřejné a důvěrné informace, které jsou tajné a cenné pro nás nebo dodavatele. Souhlasíte s tím, že pokud budete používat Software a poté, (a) uchovávat všechny tyto důvěrné informace přísně důvěrné; (b) nezveřejňovat takové důvěrné informace třetí osobě a nepoužívat tyto důvěrné informace k jiným účelům než k účasti na Online hrách. Dále souhlasíte s tím, že podniknete všechny přiměřené kroky za účelem ochrany a zachování důvěrných informací.

7. Vaše záruky a prohlášení

Zaručujete a zastupujete nám, že:

7.1. Nejste rezidentem žádné ze zakázaných jurisdikcí;

7.2. Jste ve věku 18 nebo starší a v každém případě legálního věku, který je určen zákony země, ve které se nacházíte; a

7.3. Prověřili jste zákonnost Vaší účasti na Online hrách a používání Softwaru v každé jurisdikci, která se na vás vztahuje, a zjistili jste, že je v těchto jurisdikcích stejný v souladu s platnými zákony a nařízeními příslušných orgánů.

8. Změny této dohody

8.1. Změny této smlouvy můžeme kdykoli provést na základě vlastního uvážení. Tyto změny nabudou účinnosti od data, které jsme uvedli na Webových stránkách, bez ohledu na to, zda jsme Vás o takových změnách konkrétně informovali. Je proto důležité, abyste se z času na čas přihlásili na webovou stránku, abyste zjistili, zda došlo k oznámení o změně.

8.2. Souhlasíte s tím, že budete výhradně zodpovědní za to, že budete informováni o těchto změnách. Pokud budete pokračovat v používání Softwaru nebo Online her po datu účinnosti určitých změn (bez ohledu na způsob, jakým jsme tyto změny oznámili), souhlasíte s tím, že budete vázáni těmito změnami, bez ohledu na to, zda jste o nich skutečně informovali nebo jste se o nich dozvěděli. přečteny, příslušné změny. Pokud nesouhlasíte s tím, že budete vázáni příslušnými změnami, neměli byste dále používat Software ani Online hry.

9. Termín a ukončení

9.1. Tato smlouva je pro Vás účinná a závazná od okamžiku vašeho přijetí a zůstává v platnosti, pokud nebude ukončena v souladu s ustanoveními této smlouvy.

9.2. Tuto smlouvu můžete kdykoliv ukončit s výhradou ustanovení oddílu 9.4. Vypovězení Vám bude provedeno zasláním písemného oznámení o ukončení Vaší účasti na Webových stránkách a Online hrách a uzavření Vašeho účtu u nás.

9.3. Tuto smlouvu můžeme kdykoliv ukončit písemným oznámením Vám.

9.4. Při jakémkoli ukončení této smlouvy, ať u nás nebo u Vás, souhlasíte a berete na vědomí, že (i) Vaše práva na užívání softwaru budou okamžitě ukončena a (ii) ukončíte veškeré užívání softwaru a (iii) ) Software odstraníte z počítače, pevných disků, sítí a jiného úložného materiálu.

10. Žádné nároky vůči dodavateli; Omezení odpovědnosti

10.1. Rozumíte a souhlasíte s tím, že budeme vůči vám na základě této smlouvy výhradně odpovědni a že vaše závazky podle této smlouvy jsou také ve prospěch prodávajícího, jeho přidružených společností a spřízněných osob (a mohou být proto i vymáhány). , jeho přidružené společnosti a spřízněné strany nejsou stranami této smlouvy a nebudou odpovědné za žádné škody jakéhokoli druhu způsobené vám nebo třetí osobě, bez ohledu na formu jednání, ať už ve smlouvě, deliktu (včetně nedbalosti), odpovědnosti.

10.2. Můžete si svobodně zvolit, zda budete software stahovat a používat. Pokud tak učiníte, berete na vědomí, že tak učiníte s plným pochopením této smlouvy, včetně ustanovení této části 10, a na vlastní nebezpečí. V ŽÁDNÉM PODMÍNKU NESMÍ BÝT (a pro vyloučení pochybností také prodávající) NEBO JAKÉKOLI JEJICH OSOB A SOUVISEJÍCÍCH STRAN, V SOUHRNNÉM:

10.2.1. ODPOVĚDÍM ZA VÁS ZA JAKÉKOLIV NÁSLEDNÉ, NEPŘÍMÉ, NÁHODNÉ NEBO ZVLÁŠTNÍ POŠKOZENÍ NEBO ZTRÁTU JAKÉKOLI DRUHU; NEBO ZTRÁTY PODNIKŮ, ZISKŮ, PŘÍJMŮ, SMLUV NEBO PŘEDPOKLÁDANÝCH ÚSPOR; NEBO ZTRÁTY NEBO POŠKOZENÍ ZTRÁTY, POŠKOZENÍ NEBO KORUPCÍ JAKÝCHKOLI DAT; nebo

10.2.2. ODPOVĚDUJEME VÁM S OHLEDEM NA JAKÉKOLI A VŠECHNY REKLAMACE NA JAKÉKOLI A VŠECHNY DOBĚ, KTERÉ SE VZTAHUJÍ Z TÉTO DOHODY NEBO TÝKAJÍCÍ SE TÉTO SMLOUVY, JSOU JAKÉ JSOU VE VZTAHU SMLOUVY NEBO JAKÉKOLI TEORIE PRÁVNÍHO PROSTŘEDKU, PRO ŠKODY PŘEKRÝVAJÍCÍ S NÍM SNÍŽENÍM (A) SÍDY, KTERÉ VÁS MÁTE V NÁS A POUŽÍVANÉ VÁM PRO HRÁČOVÉ ÚČELY, NEBO (B) € 1,000 (JEDEN TISÍC EURO).

11. Použití osobních informací

Vaše osobní údaje používáme pouze v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které jsou uvedeny na webových stránkách („Ochrana osobních údajů“). Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit Zásady ochrany osobních údajů. Vyhrazujeme si však právo požádat vás, abyste nám poskytli další podrobnosti a veškeré další informace budou důvěrné. Dále si vyhrazujeme právo za určitých okolností zpřístupnit určité podrobnosti příslušným orgánům, pokud to bude vyžadovat zákon, stát nebo regulační orgán. S výhradou ustanovení Zásad ochrany osobních údajů bude toto právo na sdělování osobních údajů orgánům nebo orgánům, jejichž účelem je vyšetřování praní špinavých peněz, podvodů a jiné trestné činnosti, v rozsahu požadovaném zákonem.

12. Vaše odpovědnosti

Bez našeho předchozího písemného souhlasu nebudete jakýmkoli způsobem převádět svá práva podle této smlouvy.

13. Rezervace práv

13.1. Na základě našeho vlastního uvážení si vyhrazujeme právo:

13.2. změnit, pozastavit, odstranit, upravit nebo přidat jakoukoli hru nebo turnaj na Online hry.

13.3. V souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů můžeme kdykoli zveřejnit určité osobní údaje Vašich osob.

13.4. Můžeme kdykoliv bez předchozího upozornění ukončit Vaše užívání online her a zablokovat svůj hráčský účet, pokud se domníváme, že porušujete některou z podmínek a ustanovení této smlouvy nebo že jinak jednáte nezákonně. Za těchto okolností nebudeme mít žádnou povinnost vrátit nebo jinak vrátit vám žádný z prostředků na vašem hráčském účtu.

14. Obecná ustanovení

14.1. Rozhodné právo. Stavba, platnost a plnění této smlouvy se řídí zákony Anglie.

14.2. Příslušné soudy. Jakékoli soudní řízení vyplývající z této smlouvy nebo související s ní bude podléhat jurisdikci soudů v Londýně, Anglie. To nám však nebrání v podání žaloby u soudu jiné jurisdikce pro soudní nebo podobnou úlevu.

14.3. Oddělitelnost. Protiprávnost, neplatnost nebo vykonatelnost kterékoli části této smlouvy neovlivní zákonnost, platnost ani vymahatelnost zbývající části.

14.4. Jazyk. Verze této smlouvy v anglickém jazyce bude mít přednost před jakoukoli jinou jazykovou verzí, kterou vydáme.

14.5. Žádný úkol od vás. Tuto smlouvu ani jakákoli práva nebo povinnosti podle této smlouvy nesmíte postoupit žádné jiné straně.

14.6. Přednost. Tato smlouva má přednost v případě jakéhokoli rozporu mezi podmínkami a podmínkami uvedenými v této smlouvě a jakoukoli jinou smlouvou nebo dokumentem, na které se zde odkazuje, nebo které jsou použity ve spojení se softwarem.

14.7. Oznámení. Souhlasíte, že obdržíte od nás sdělení v elektronické podobě. Elektronická komunikace může být zveřejněna na stránkách v rámci webových stránek nebo v souborech zpráv / nápovědy vaší klientské aplikace nebo doručena na vaši e-mailovou adresu. Veškerá komunikace v elektronické nebo papírové podobě bude považována za „písemnou“ a bude doručena nejpozději pět pracovních dnů po odeslání nebo šíření, bez ohledu na to, zda jste takovou komunikaci obdrželi či načetli. Vyhrazujeme si právo, ale nepřebíráme žádnou povinnost poskytovat komunikaci v papírové podobě. Veškerá oznámení, která nám musí být poskytnuta písemně nebo jakékoli otázky týkající se této dohody, by měla být adresována support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

Hrát teďhttps://www.vegasluck.com

Aktivní bonusy

Celkový: 96
115 Loyal Free Spins! ve Vegas Luck 30X Wager požadavky £ 745000 Max CashOutadditional bonus: Eur 660 Volný Cash on Football Frenzy Rtg Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 225 ZDARMA CASINO CHIP na Vegas Luck 50x Wager požadavky € 312000 Maximum WithdrawalExtra Casino Bonus: EURO 310 Žádný vklad na Transylvania Topgame Casino Slots ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 705 turnaj ve Vegas Luck 33x Play přes Casino $ 595000 Max CashOutspecial bonus: £ 835 žádný vklad bonusový kód na Valhalla Wazdan Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

EUR 2200 Žádný vklad ve Vegas Luck 45X WageringEUR 430000 Max bonusový bonus: 265 FREE Spins na Old Fisherman Bally Wulff Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

EURO 510 Žádný vklad ve Vegas Luck 33x Přehrát přes Evropu 604000 Max cash outExtra Bonus: 35 Free spins žádný vklad na Elfstedenkoorts ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 450 Mobilní turnaj ve freerollu ve Vegas Luck 66X Hrát přes Casino $ 663000 Max Výherní kasino Bonus: € 395 Volný Casino Chip na arkádové Wazdan Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

490% kasino zápas bonus ve Vegas Luck 45x Wager € 505000 Max CashOutextra bonus: 15 věrnostní Free Spins! na mořské panně a hrušce ... ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

195 Trial Spins ve Vegas Luck 40x Wager $ 135000 Max bonusový bonus: 245 FREE SPINS na Crazy Thing ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

33 bezplatná otočení ve Vegas Luck 40x Sázení $ 522000 Max CashOutadditional bonus: € 2080 Žádné vkladové bonusové kasino na Castle Builder Ii Rabcat Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

85 Free Spins žádný vklad na Vegas Luck 55x Přehrát přes Casino $ 470000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: 985% Bonus za první vklad na Nouveau Riche ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 580 Zdarma Casino Ticket na Vegas Luck 30x Play přes Casino € 539000 Max bonusový bonus: Eur 2930 Žádný vkladový bonus na hry ve hře Class Booming ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

55 bezplatná otočení bez vkladu kasina na Vegas Luck 35x Wager $ 343000 Maximum Withdrawalextra bonus: 50 Free Casino Spins na Money Magic ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

30% Zápas Bonus Casino ve Vegas Luck 30x Sázení $ 306000 Max Výběry Exkluzivní Casino Bonus: 245 FREE SPINS na Michael Jackson King Of Bally Slot hry ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Eur 4010 Žádné vklady Bonus Casino ve Vegas Luck 33X Sázky € 652000 Max cash outExclusive Casino Bonus: $ 4025 NE VKLADAT CASINO BONUS na Slot Microgaming Spring Break ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

225 bezplatná otočení bez vkladu ve Vegas Luck 50x Zahrajte si prostřednictvím Casino € 520000 Max cash outextra bonus: Eur 165 Free Casino Chip na Michelangelo ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 99 Volný Casino Ticket ve Vegas Luck 55X Play přes Casino $ 922000 Max cash outDalší kasino Bonus: 765% Nejlepší kasino bonusové registrace na Gemix Playn Go Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

66 Free casino spiny ve Vegas Luck 55x Wager požadavky € 920000 Max WithdrawalSpeciální bonus: Eur 4825 žádný vklad kasino bonus na Fortunes Of Amazonky Amaya Casino Slots ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

770% Uvítací bonus ve Vegas Luck 44x Hrát přes Casino € 940000 Max Sdrawaladditional bonus: 925% Bonus za zápas na Black Bull Simbat ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Eur 1900 NEPŘEHLASUJTE BONUS CASINO ve Vegas Luck 33x Wager požadavky $ 193000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: 740% Nejlepší kasino bonusového bonusu na handry na bohatství ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Turnaj EURO 540 ve Vegas Luck 45x Přehrajte si bonusový bonus 285000 Max: 105 Loyal Free Spins! na Vikings Glory Spinomenal Casino Slots ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

130 Loyalty Free Spins! ve hře Vegas Luck 33X Wager € 54000 Max WithdrawalSpeciální bonus: $ 215 Casino Chip na Thunder navijáku Playson Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

450% Zápasové bonusové kasino ve Vegas Luck 55x Přehrát prostřednictvímEURO 62000 Max CashOutextra bonus: $ 55 Casino turnaje freeroll na Ghosts of Christmas ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 820 Free Casino turnaj ve Vegas Luck 40X WagerEur 162000 Max CashOutExclusive Bonus: € 920 Online Casino Turnaj v něm vyhrát ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 2195 žádný vklad kasino bonus ve Vegas Luck 60x Přehrát přes Casino € 162000 Max Withdrawalextra bonus: £ 222 Free chip casino na dálnici Kings Pro Playtech Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 65 Online Casino Tournament ve Vegas Luck 40x Sázení £ 50000 Max Výběrový bonus: EURO 3745 Žádný vklad na Big Ben ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

205 Free spins žádný vklad kasina ve Vegas Luck 77X Hrát přes Casino € 779000 Maximum WithdrawalExtra Casino Bonus: € 395 žádný vklad bonus na pláži Party Wazdan Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

£ 635 Casino chip ve Vegas Luck 55x Play přes Casino € 347000 Max WithdrawalSpeciální bonus: £ 330 ZDARMA CASINO CHIP na herně Gold Ahoy Nextgen Gaming Casino 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

565% Bonus na zápas ve Vegas Luck 77x Zahrajte si v kasinu € 208000 Max WithdrawalExclusive Bonus: EUR 3955 Žádný vklad kasino bonus na Big Buck Bunny ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

225 Trial Spins ve Vegas Luck 40X Sázení £ 506000 Max cash out speciální bonus: EUR 550 ZDARMA CASINO CHIP na Fire Goddess Inspired Gaming Casino Slots ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

15 Loyal Free Spins! ve Vegas Luck 65x Wager požadavky $ 804000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: 835% Casino zápas bonus na Fu Dao Le ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 940 Casino turnaj ve Vegas Luck 50X Sázení € 715000 Maximum WithdrawalAdditional Casino Bonus: Eur 4080 Žádný vklad bonusový kód na Super Jackpot Party Wms Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 170 turnaj ve Vegas Luck 77X Sázení £ 783000 Max Odběr Doplňkový kasinový bonus: $ 4090 žádný vklad na The Alchemist Novomatic Casino Slots ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

EURO 1695 Žádný vklad na Vegas Luck 30x Wager € 148000 Max cash outExclusive Bonus: Eur 195 Mobilní turnaj na freerollu v kasinu Hot Factor Kajot ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 265 ZDARMA Chip Casino ve Vegas Luck 30X WagerEur 142000 Max Withdrawalextra bonus: $ 3645 žádný vklad bonus kód na mexické sloty ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

850% kasinový zápas bonus ve Vegas Luck 55x WagerEur 64000 Max cash outSpeciální bonus: Eur 430 Free Casino turnaj na Crazy Camel Cash Rival Casino Slots ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 470 turnaj ve Vegas Luck 44x WageringEur 420000 Max cash outDalší kasinový bonus: 205 FREE Spins na Lucky Rose ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 535 Free Casino turnaj ve Vegas Luck 60X Přehrát přes 138000 Max cash outDalší bonus: 180 Free Spins právě teď v kasinech Rapunzels Tower Quickspin ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

200 Free Spins žádné vkladové kasino ve Vegas Luck 35X Wager požadavky € 583000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: EUR 2930 Žádné vkladové bonusové kasino na Extreme Stake Logice Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

£ 880 Denní turnaj ve freerollu ve Vegas Luck 30X Wager $ 35000 Max CashOutadditional bonus: 10 bezplatná otočení bez vkladu kasina na Jungle Spirit Call o ... ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

170% Zápasové bonusové kasino ve Vegas Luck 55x Wager € 8000 Max CashOutDalší bonus: $ 945 Mobilní turnaj freerollu na rok opice ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Eur 355 turnaj ve Vegas Luck 30x sázení $ 11000 Max WithdrawalExtra Bonus: 175 FREE Spins na cívce Fortune ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 55 ZDARMA Chip ve Vegas Luck 55x Sázení $ 387000 Max Sdrawaladditional bonus: 275% Bonusové Bonusové Casino na vypalování Heat Merkur Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 980 Casino turnaje freeroll ve Vegas Luck 65X Zahrajte si prostřednictvím CasinoEURO 508000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: 740% Zápas v kasinu na Magic Target Deluxe Wazdan Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Euro 285 Casino turnaje freeroll ve Vegas Luck 50X Přehrát přes Casino £ 757000 Max Výherní bonus: 2915 Žádný vklad Bonus Casino na Fenix ​​Play 27 Wazdan Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 170 ZDARMA CHIP CASINO ve Vegas Luck 45X Hrajte přes CasinoEUR 913000 Max cash outexclusive bonus: £ 99 Denní turnaj freerollu na Moonshine ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 4845 Žádný vkladový bonusový kód ve Vegas Luck 30X Wager € 536000 Max CashOutDalší bonus: 590% Nejlepší bonusové kasino na 50 Dragons Aristocrat Slot ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 570 Casino turnaj ve Vegas Luck 65X WagerEur 640000 Max cash outExclusive Casino Bonus: £ 4540 Žádný vklad Bonus Casino na kostky a role ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

£ 155 zdarma casino chip ve Vegas Luck 55x Wager requirementsEUR 556000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: 680% Bonus za zápas na Hotter než Hot Ainsworth Casino Slots ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

$ 345 ZDARMA CHIP ve Vegas Luck 65x Sázení € 853000 Maximum WithdrawalDalší bonus: 105 FREE SPINS na Marvelous Mr Green ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

195 kasina zdarma ve Vegas Luck 65X Sázení € 163000 Max OdběryDalší bonus: $ 1310 Žádné vklady Bonus Casino na více Gold Diggin & ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 785 Casino turnaj ve Vegas Luck 60x Play přes Casino $ 988000 Max cash outSpeciální bonus: EUR 640 Casino Tour na Creepy Carnival Nolimit City Casino Slots ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

EUR 260 FREE Casino Chip ve Vegas Luck 40X Hrajte přes $ 684000 Max WithdrawalExclusive Bonus: 115% Casino Welcome Bonus na Royal Spins Igt Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

EUR 270 Volné peníze na Vegas Luck 45x Wager £ 642000 Maximum Withdrawaladditional bonus: $ 960 Mobilní freeroll turnaj na rekreační stanici ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

44 Free Spins Casino ve Vegas Luck 66X Wager requirementsEUR 724000 Max CashOutExtra Casino Bonus: Kasino 99 zdarma na Sinterklaas Simbat ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

315% Bonus za první vklad ve Vegas Luck 65x Wager $ 748000 Max cash outExclusive Bonus: 260 Free Spins na pláži Party ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

955% Bonus za vklad v utkání ve Vegas Luck 55x Zahrajte si v kasinu € 468000 Max bonusový bonus: 2810 Žádný vklad Bonus Casino na Savanna King Genesis Slot Game ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Eur 115 Casino Chip ve Vegas Luck 35x WageringEur 745000 Maximální bonus: $ 4945 žádný vklad bonus kód na automatu Kleopatra Gameart ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

€ 735 Žádné vklady Bonus Kasino ve Vegas Luck 60X Wager požadavky $ 782000 Max cash outexclusive bonus: € 770 Casino turnaje freeroll na Turbo Play ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

105 Free Casino Spins ve Vegas Luck 66X Hrát přes CasinoEUR 981000 Maximum WithdrawalSpeciální bonus: $ 22 Denní turnaj freerollu na Wild Berry ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Eur 4575 Bonus za vklad ve Vegas Luck 35X Play přes $ 358000 Max CashOutexclusive bonus: 565% kasino zápas bonus na Arcader ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Strana 1 z 21 2

Nespolehlivé bonusy

Celkový: 0

Je nám líto, nebyl nalezen bonus kasina