Bingo Ballroom screenshot
Obchod RSS

Bingo sál

V nové taneční sále Bingo, kde sladké beaty Rumba a Tango oživují každou hru, je vždycky spousta rytmu a vzrušení. Přijďte si s bonusem £ 30 uvítat na svůj první vklad. Vklad jen £ 10 a hrajte s £ 40! Použijí se další platné podmínky

Máme pro každého něco v Bingo Ballroom. Začátečníci nejzkušenějších hráčů se cítí jako doma s velkým množstvím her 75-ball a 90-ball bingo. K dispozici je také obrovský výběr okamžitých her, jako jsou škrábací karty a sloty s velkými jackpoty!

Jediné, co musíte udělat pro zahájení hry, je přihlásit se pouze s vaším jménem a e-mailovou adresou. Udělejte svůj první vklad ve výši £ 10 a jste připraveni projít £ 40! Rozhovor s Fox-trotting roomies v chatovacích místnostech, připravte se na shimmy a vychutnejte si vzrušující tempo všude kolem sebe! Rozdáváme spoustu bingových bonusů každý den!


Bingo Ballroom provozuje společnost 888 Holdings, přední, veřejně obchodovaná online herní společnost. Jako britská licencovaná a regulovaná společnost můžete uložit a stáhnout s důvěrou 100%. Přijímáme širokou paletu platebních metod včetně PayPal, Ukash, Neteller a mnoho dalších.

Hrát teďhttps://www.bingoballroom.com

Aktivní bonusy

Celkový: 1
Položte taneční obuv a hrajte s bonusem £ 30 Welcome on první vklad. Zálohujte jen £ 10 a hrajte s bonusem 200% Bingo a bonusem 100%! Přihlaste se do svého účtu a s ... 👁️ více >>

📁 Kategorie:

Vytvořeno:

Vyprší:

Nespolehlivé bonusy

Celkový: 0

Je nám líto, nebyl nalezen bonus kasina