Pandamania

0 Komentáře
Pandamania

Pandamania


Pandamania slot je jeden z Nextgen Herní online hrací automaty. Hráči se připojí k Pandě a jeho přátelům v nej chaotičtější zoo na světě, kde zvířata běží na vzpěrách na poháněných vozech a zookeeper je svázaný a nikde neviditelný; nicméně, tento chaos může jen vést k více bonusovým rysům a lepším cenám.
Mobilní slot Pandamania je pětiválcová hra, která má tři řady a standardní dvacet pět výherních řad. Samotné kotouče jsou v zoologické zahradě, kde můžete vidět vodopády, klece a samozřejmě výstražné znamení, abyste krmili žádné zvíře. Jak se točíte, budete si také užívat nepřekonatelných a zábavných zvukových efektů, které doprovázejí každé otáčení, ale ne tak skoro stejně, jako oceníte snadnou hru. Vaše zkušenosti s rozšířením slotů se dále vylepšují tím, že si můžete zvolit sázku na jedno kolo a to může být od pouhých 1p za spuštění až po £ 50 za kolo.
Wild Symbol
Stejně jako většina slotů máte standardní symboly na válcích. V tomto případě jsou všechny pestře zbarvené a obsahují vozík poháněný pedálem, některé zoo lístky, sáček sladkostí, vázaný zookeeper a samozřejmě standardní hrací karty symboly 9, 10, J, Q, K a A. Ty také mají jedinečné symboly, které obsahují divoký symbol. Pan Panda sám je divokým symbolem v herní automatu Pandamania a když ho uvidíte, budete šťastní, protože by mohl jen pomoci dokončit vítěznou kombinaci, pokud to může, tím, že nahradí chybějící symboly.
Symbol Scatter
Stejně jako speciální symbol Panda wild na online slotu Pandamania máte také symbol scatter. Tento symbol scatter je znamení zoo Pandamania. Tento symbol nejen přispěje k dokončení výherních kombinací, ale také spustí bonus pro bezplatné spiny.
bonusů
Pick me bonus - bonus Pick Me je první bonusový prvek v slotu Pandamania a můžete ho spustit pomocí symbolu visacího zámku, který se objeví pouze na dvou, třech a čtyřech kotoučích. Třetí země na kotoučích a vy si vyberete jednu. Za visacím zámkem bude vyhrát peněžní výhru, peněžní odměnu a možnost znovu vybrat nebo všechny tři ceny.
Escape Panda Bonus
Únikový bonus pandy je druhou bonusovou funkcí v herní automatu Pandamania a je to zcela náhodně generovaná funkce. V náhodných časech se panda bude pohybovat po obrazovce a přidá divočiny na kotouče a doufejme, že tím vytvoří výhry.
Free Spinů
Třetím a posledním bonusovým prvkem v slotech Pandamania je bonus zdarma. Můžete to spustit tím, že přemístíte tři nebo více symbolu rozptylu značky Pandamania na válcích. Tímto udělíte deset bezplatných rotací a všechny výhry se zdvojnásobí díky multiplikátoru 2x. Funkci můžete opět spustit přidáním dalších tří scatterů.

Náhodné kasinové hry ZDARMA:

Pandamania Aktualizováno: Ledna 24, 2019 Autor: Aamir Berrey