Srovnání bonusů vkladu s bonusy bez vkladu

0 Komentáře

Je těžké přeceňovat, jak důležité jsou bonusy, pokud jde o online kasina. Toto je prvek, který je odlišuje hlavně od klasických kasin. Existují obecně dva hlavní typy bonusů, které lze nabídnout, bonusy s vkladem nebo bez něj.

Jak je zřejmé z názvu, pro použití vkladového bonusu je hráč povinen nejprve zanechat vklad a poté mu bude nabídnut bonus podobný výši (obvykle jsou stanoveny určité limity částky).

Proto je hráč nejprve povinen přispět částkou na svou stranu. Registrační bonus je považován za nejčastější. V době prvního vkladu může hráč využít bonus z kasina ještě předtím, než se hráč dostane na sázení. Tento typ prémie je jedním z největších, které může kasino nabízet (ve většině případů může dojít k několika stovkám dolarů, ale některé kasiny ho zvyšují na několik tisíc). To umožňuje hráči zvýšit hratelnost současně. K dispozici je také řada kasin nabízejících měsíční bonus - tento typ bonusu je určen pro hráče, kteří již hráli s kasinem. Každý vklad provedený hráčem umožňuje kasinu poskytnout hráči měsíční bonus srovnatelný ve výši.

V ostatních případech nabízejí online kasina další bonusy, pokud hráči používají konkrétní možnosti vkladu.

Pokud jde o bonusy bez vkladu, zjevně nevyžadují žádný počáteční příspěvek od hráče. Tímto způsobem je hráč vyzván, aby si vyzkoušel různé hry, aniž by si to zaplatil z vlastní kapsy. Je třeba poznamenat, že částka bonusu získaná při registraci bez vkladu má tendenci být mnohem méně významná než částka bonusu vkladu (je obvykle omezena na několik desítek dolarů). To je vysvětleno skutečností, že hráč není v této fázi požádán o příspěvek. Žádný bonus pro registraci vkladu není tak běžný mezi online kasinami.

Co se týče Microgaming on-line kasina, poskytují hráči s různými druhy bonus, který se nazývá bonus zdarma hry. Hráči si mohou vychutnat určitý počet sázek, které mohou být provedeny na konkrétních hrách. Sázky by měly být podány v omezeném časovém období, a pokud je hráč úspěšný, může si ponechat vyhranou částku.

Existuje také typ bonusu, který neznamená vytvoření zálohy nazývané Refer A Friend bonus. V takovém případě může hráč využít bonusu pokaždé, když přivede kamaráda.

Bonusy s vklady

Výhody

  • Částka vkladového bonusu má tendenci být větší a může dosáhnout několika set dolarů
  • Registrační vklad prémie můžete se těšit, jakmile začne sázení
  • Tento typ bonusu je velmi běžný

Nevýhody

  • Bonus si můžete vychutnat až poté, co hráč přispěje

Bonusy bez vkladu

Výhody

  • Hráč není povinen zaplatit svůj podíl
  • Registrační bonus bez vkladu umožňuje hráči vyzkoušet různé hry bez zaplacení

Nevýhody

  • Bonusy bez vkladů jsou obvykle omezeny na několik desítek dolarů
  • Tento typ bonusů je spíše zřídka
Srovnání bonusů vkladu s bonusy bez vkladu Aktualizováno: March 7, 2019 Autor: Damon
Šířit lásku