Nejlepší bonusy bookmakera

Získejte bonus ve výši 1600 EUR

Výplatní 97.89%
Celkový bonus € 1600

100% až do výše 3000 EUR nebo více.

Výplatní 99.98%
Celkový bonus € 3000

Masivní bonus za vklad 1000 XNUMX EUR! 💣

Výplatní 98.82%
Celkový bonus € 1000

PŘEDNÍ SVĚTOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM ONLINE CASINO!

Výplatní 98.07%
Celkový bonus € 5000

€ 2400 bonus

Výplatní 97.81%
Celkový bonus € 2400

300 € + 150 roztočení zdarma

Výplatní 97.80%
Celkový bonus € 300

77 roztočení zdarma + 100% až do výše 200 $

Výplatní 98.09%
Celkový bonus $ 200

100% až do 100 slotů

Výplatní 99.12%
Celkový bonus £ 100

AŽ 200/220 € + XNUMX Roztočení zdarma

Výplatní 98.24%
Celkový bonus € / $ 200

100% při prvním vkladu až do výše 200 EUR

Výplatní 98.32%
Celkový bonus € 200

Bookmakeři stále přicházejí s novými způsoby, jak přilákat zákazníky, jen aby zůstali na trhu konkurenceschopní. Většina sázkových kanceláří provozuje pro uživatele bonusový systém. Naše hodnocení představuje nejlepší nejnovější bonusy bez vkladů od sázkových kanceláří v Evropě 2021.

Nové bonusy od online sázkových kanceláří

Motivační program je jedním z kritérií pro výběr sázkové kanceláře. Řada uvítacích bonusů je navržena tak, aby oslovila cílové publikum. S takovými odměnami mohou hráči podávat sázky, aniž by museli vkládat své vlastní prostředky. K bonusům bez vkladu obvykle souvisí řada podmínek, například:

 • Přihlášení k odběru stránek sociální sítě bookmakera. Tímto způsobem si sázkové kanceláře získají věrné publikum, aniž by utráceli za reklamu.
 • Absolvování úplného ověření, tj. Postupů ověřování totožnosti.
 • Instalace mobilní aplikace atd.

Současně obvykle existují přísná omezení kurzů, typů sportů pro sázení, typů trhů atd.

Druhy bonusů

Bonus za registraci bez vkladu

Výhodou bonusu bez vkladu je, že nemusíte svůj účet financovat, abyste jej získali. Musíte se zaregistrovat a ověřit svou totožnost pouze jedním z dostupných prostředků, pokud to sázková kancelář vyžaduje. Nevýhodou je, že sázka zdarma je obvykle nižší než 1000 XNUMX $. Kromě toho existuje několik omezení jeho používání. Je někdy docela obtížné splnit všechny sázkové požadavky bookmakera na bonus. Tato nabídka je vhodná především pro nováčky, kteří právě vstupují do sázkového podnikání. Bonus by jim pomohl vyhodnotit jejich vlastní silné stránky, aniž by utratili jediný cent. Náš seznam obsahuje nejlepší bonusy od sázkových kanceláří bez vkladu.

Bonus k prvnímu vkladu

Chcete-li jej obdržet, musíte se zaregistrovat, projít ověřením a financovat svůj účet. Poté obdržíte sázku zdarma, která se rovná vašemu prvnímu vkladu, ale nepřesáhne určitou pevnou částku. Evropští sázkové kanceláře dávají sázky zdarma v průměru 500–1000 30 $. Chcete-li tyto prostředky vybrat, musíte splnit požadavky na sázení. To obvykle trvá XNUMX dní. Bookmaker může také předložit řadu sázkových požadavků. Může se jednat o určité typy sázek, minimální limity nabídky atd.

Bonusové kódy a promo kódy

Jsou dvou typů: jednorázové (pro konkrétního hráče) a víceúčelové (pro mnoho uživatelů). Promo kódy mají obvykle datum vypršení platnosti, takže budete muset promo nabídku aktivovat včas.

Kódy distribuují partneři sázkové kanceláře, například informační zdroje, osobnosti médií atd. Nejpopulárnějším příkladem jsou streamery her. Mnoho z nich zveřejňuje na svých webových stránkách a na vysílacích stránkách promo kódy, které se obvykle skládají z jejich pseudonymů. Po aktivaci klíče dostanou uživatelé od bookmakera další pobídku. Tato forma spolupráce je výhodná pro všechny strany:

 • Sázkové kanceláře platí za každé použití propagačního kódu. Tímto způsobem jsou schopni vyhodnotit nákladovou efektivitu reklamy.
 • Mediální osobnosti mají své vlastní věrné publikum, které mohou ovlivnit. Čas od času dokonce uspořádají soutěže o promo kód. Takto se jim podaří přilákat velké množství uživatelů.
 • Hráči získávají nové odměny od sázkových kanceláří. Abyste je však mohli používat, nemusíte nutně splňovat žádné podmínky (vklad, sázka atd.).

Sázky zdarma

Sázka zdarma je jednoduše sázka na určitou částku peněz, kdy sázková kancelář platí sázku. Je to příležitost uzavřít sázku bez rizika a získat výplatu čisté výhry, pokud sázka vyhraje. Například hráč má sázku 1000 $ zdarma. Sází to na kurz 1.57. Pokud sázka vyhraje, hráč získá $ 570.

Hráči dostávají sázky zdarma za splnění určitých podmínek:

 • Obnovení účtu
 • Ověření.
 • Sázení na pevnou částku do týdne nebo měsíce.
 • Jako cashback pro ztracený Sázky.

Sázky zdarma mají obvykle limity na kurzy, méně často na typ trhu. Některé sázkové kanceláře poskytují sázky zdarma pouze na konkrétní turnaje, aby zvýšily jejich popularitu.

Bonusy pro běžné hráče

Mnoho sázkových kanceláří nabízí věrnostní programy aktivním zákazníkům. Díky těmto programům mohou uživatelé nepřetržitě vytvářet další zisky uzavíráním sázek. Podmínky závisí na bookmakeru. Ale pojďme zdůraznit obecné body:

 • Za každou uzavřenou sázku (nebo v některých případech za prohranou sázku) uživatel získává body. Systém přidělování těchto bodů závisí na dvou faktorech: výši sázky a stavu hráče ve věrnostním programu.
 • Na konci vykazovaného období (většinou měsíc, méně často týden), body lze použít k nákupu sázek zdarma. U některých sázkových kanceláří mohou být body okamžitě odebrány na hlavní účet nebo použity k nákupu cen, například klubového zboží.
 • Jak se body hromadí, stav hráče stoupá. Čím vyšší je stav, tím rychleji jsou body vydávány. Velikost obdržených sázek zdarma závisí také na úrovni hráče ve věrnostním programu

Hlavní rozdíl od ostatních bonusů spočívá v tom, že neexistují žádná omezení. Uživatelé mohou sázet na jakékoli sporty a události s jakýmkoli kurzem. Věrnostní programy jsou výhodné pro samotnou sázkovou kancelář, protože zákazníci jsou motivováni uzavírat více sázek, aby získali vyšší status. Velikost poskytovaného cashbacku je kompenzována sázkovou rezervací bookmakera, kterou každý bookmaker uvede do šance.

Výše uvedené jsou nejoblíbenější odměny. Mnoho sázkových kanceláří také pravidelně pořádá sportovní předpovědní soutěže s cenami, povzbuzuje zákazníky ke cti svátků, poskytuje týdenní bonusy atd.

Výběr výher

Online sázkové kanceláře, které nenabízejí bonusy za registraci vkladu, stanoví různá pravidla, která je třeba dodržet, aby bylo možné vybrat výhru. Podmínky závisí na typu nabídky:

 • Chcete-li vybrat bonus za vklad, musíte vsadit částku převyšující bonusovou částku X (v průměru 15-30) krát. Toto číslo se také nazývá sázka. Průběh sázení se zobrazuje v osobní oblasti. U některých sázkových kanceláří nemůžete během bonusového období financovat svůj účet. V opačném případě hráč riskuje, že bude penalizován bookmakerem.
 • Výběr hotovosti vyžaduje sázení pevné částky do měsíce, týdne nebo jiného vykazovaného období. Někteří sázkové kanceláře mohou mít další omezení týkající se kurzů, sportu a typů trhu.
 • Sázky zdarma nevyžadují zvláštní sázení. Jakmile vaše sázka vyhraje, můžete získat peníze. Mohou však existovat omezení ohledně typu sázky a velikosti kurzů. Pravidla závisí na bookmakeru.

Touha po dalším zisku mezi sázejícími vedla k tomu, čemu se dnes říká „bonusový lov“ nebo „honba za bonusy“. Někteří hráči neustále mění sázkové kanceláře v naději, že získají uvítací bonus. Tato taktika ve skutečnosti nepřináší požadované výsledky, protože sázení musí splňovat řadu podmínek. Zkušení uživatelé proto nedoporučují uchýlit se k takovému schématu. Je lepší vybrat si jednu nebo několik sázkových kanceláří a neustále v nich hrát.

 

Nejlepší bonusy bookmakera Aktualizováno: Prosince 19, 2020 Autor: Damon

Související bonusy:

promo kódy pro cleos vip room