Bonusové systémy v online kasinech

0 Komentáře

Jedná se především o bonusy, které vydělávají online kasina ve srovnání s klasickými offline kasiny. Tyto bonusy jsou nabízeny tak, aby přilákaly nováčky a měly dvojí povahu. Za prvé, způsob, jakým je bonus získáván, není zcela přímočarý, a za druhé, neměli bychom zapomenout na požadavek na sázení. Různá kasina implementují různé mechanismy pro správu svých bonusových systémů, a protože většina neshod je spojena s bonusové podmínkyDoporučuje se pečlivě prostudovat, jak je bonusový mechanismus implementován v určitém kasinu, než začne sázet.

V poslední době došlo k mnoha změnám v bonusových systémech zavedených v roce 2006. \ T Microgaming, a většina online kasin začala dávat volný hrát žádný vklad bonus k nově podepsaným hráčům. Když se hráč zaregistruje v kasinu, obdrží řadu otočení zdarma, které musí provést v určité době. Kromě toho, že dostanou kreditní zůstatek začít hrát. Když je čas pryč, výhry jsou hráči ponechány. Microgaming navíc začal používat sázky Clearplay. To umožňuje rozlišovat mezi penězi a bonusy, což umožňuje kasinu automaticky převádět bonusy na hráčský účet a udržovat tento proces transparentní.

Kasina používající krypto měnu nabízejí přihlašovací bonus určitého procenta k počátečnímu vkladu hráče. Stejně jako všechna ostatní kasina, i kryptologická kasina nastavují vlastní limity pro vklad a bonus. Online kasina vydávají bonusové kódy a je nutné, aby hráč poprvé zavedl tento kód a poté provedl vklad. Podmínky pro sázení se mohou lišit v různých kasinech. Platí pouze pro výši bonusu a nezohledňují výši vkladu. Je důležité poznamenat, že hráč může vybrat pouze výhry vytvořené pomocí bonusu, nikoli však samotného bonusu. Je také běžné, že kasina vyberou počet her pro splnění požadavků na sázení.

Existuje celá řada kasin, které nabízejí registrační bonus, který je rozložen do několika vkladů. Tímto způsobem to prospívá hráči, který není ochoten dát velkou částku vkladu najednou. Stále je nutné zadat bonusový kód. Některá kasina s Real Time Gaming systémem mohou vyžadovat, aby vklad i bonus byly sázeny, ale požadavky v tomto případě by nebyly tak vysoké. V případech, kdy je třeba vsadit pouze bonus, musí být požadavky vyšší.

Online kasina implementující technologii Vegas také dávají bonus při registraci na několik vkladů. Výše bonusu se opět liší v závislosti na konkrétním kasinu. Požadavky na sázení jsou zároveň stejné ve všech kasinech. Je nutné vsadit jak vklad, tak bonus dvacetinásobek hraní uvedených her. Bonus se převede do samostatného účtu. Za prvé, hráč umístí sázku z účtu s bonusy a pak v případě výhry se převede na hotovostní účet. Taková kasina nezavazují hráče, aby zadali bonusový kód, a bonusy jsou automaticky převedeny na hráčský účet. Pokud hráč nechce hrát pomocí bonusu, musel by o tom předem informovat kasino, než bude vklad proveden.

Bonusové systémy v online kasinech Aktualizováno: Dubna 8, 2019 Autor: Damon
Šířit lásku