Top 10 internetových stránek Antigua a Barbuda

Při hledání nejlepších míst pro online hazardní hry v Antigue a Barbude bereme v úvahu různá kritéria. Zahrnují faktory, jako je výběr hry, bonusy pro nové a pravidelné hráče, platforma live-dealer, mobilnost, legálnost, snadné použití a mnoho dalších. Existuje jen velmi málo míst, která mohou projít všemi našimi testy s létajícími barvami, ale ty, které se nacházejí, jsou uvedeny v tabulce níže. Podívejte se na ně, protože to jsou vaše nejlepší sázky, pokud si chcete užít hraní v kasinech v Antigua a Barbuda!

10 nejlepších online kasin Antigua a Barbuda s FRESH bonusy!

100% až 400 $ + 200 roztočení zdarma

Výplatní 97.88%
Celkový bonus $400

Bonus až 2000 200 € + XNUMX roztočení zdarma

Výplatní 97.39%
Celkový bonus €2000

77 roztočení zdarma + 100% až do výše 200 $

Výplatní 98.09%
Celkový bonus $200

Bonus 300 $ pro nové zákazníky

Výplatní 98.14%
Celkový bonus $300

150 roztočení zdarma + uvítací bonus 1000 XNUMX $!

Výplatní 97.42%
Celkový bonus $1000

100% při prvním vkladu až do výše 200 EUR

Výplatní 98.32%
Celkový bonus €200

€ 500 bonus

Výplatní 97.80%
Celkový bonus €500

1500 otočení + 100 bonusů

Výplatní 97.80%
Celkový bonus €1500

Bonus $ / € 500 a 140 roztočení zdarma!

Výplatní 98.06%
Celkový bonus $ / € 500O 10 nejlepších online kasinech Antigua a Barbuda s obrovskými bonusy!

Řídící orgán

Licence v Antiguě byly původně udělovány na základě zákona o volném obchodu a zpracování a spravovány divizí hazardních her Financial Services Regulatory Commission (FSRC). V roce 1999 byl za účelem licencování rostoucího odvětví online kasin založen nový licenční orgán, Directorate of Offshore Gaming. Těmto společnostem, kterým byly uděleny licence, se uděluje „preferenční pečeť“ ředitelství, což znamená, že prošly přísnými kontrolami, splňovaly standardy fair play a byly fyzicky přítomny a měly na serveru primární herní server.

Ředitelství offshore her nabízí dva typy licencí, na které se vztahují pravidla pro interaktivní hraní a interaktivní sázení, která byla změněna v roce 2007, přičemž každá licence trvá přesně jeden rok.

Interaktivní herní licence - umožňuje online kasinu nabízet kasinové hry s poplatkem 100,000 15,000 $ za licenci plus další poplatek za aplikaci XNUMX XNUMX $.
Interaktivní sázková licence - umožňuje online bookmakeru nabízet sázky na sportovní a jiné akce s poplatkem 75,000 15,000 $ za licenci plus další poplatek XNUMX XNUMX $ za podání přihlášky.
Jakmile vyprší platnost každé z těchto licencí, lze ji obnovit za poplatek 5,000 XNUMX $.

Historie jako licenční agent

Malý karibský ostrov Antigua byl spolu se svým dvojče ostrovem Barbuda jednou z prvních zemí, které reagovaly na svět online her a udělovaly licence již v roce 1994.

Antigua se dostal do loggerheads s americký právní předpisy o hazardních hrách příležitostně. Podle amerických zákonodárců je Antigua zakázáno poskytovat veškeré online herní služby internetu Spojené státy americké prostřednictvím klíčového zákona známého jako Federal Wire Act. Odhaduje se, že podíl Antigua na online herním provozu klesl z 59% v roce 2001 na pouhých 7% v roce 2007, a to zejména v důsledku Amerikahorlivá stíhání online herních společností. Antigua si však byl tohoto poklesu vědom a podnikl kroky k tomu, aby čelil americkému uškrcení.

V bitvě mezi Davidem a Goliášem Antigua vyzvala Ameriku zahájením procesu řešení sporů se Světovou obchodní organizací (WTO). V roce 2004 WTO souhlasila s malým ostrovem a prohlásila, že „omezení USA v oblasti online hazardních her porušila mezinárodní smlouvy“. Amerika zahájila neúspěšné odvolání a ani po této porážce se rozhodla neplnit rozhodnutí WTO. Po letech námitek vůči WTO ohledně nečinnosti Ameriky poskytla Antigui nebezpečný dar: povolení pozastavit platby za práva duševního vlastnictví americkým autorským právům a ochranným známkám, protože jsou chráněny podle dohody o právech duševního vlastnictví WTO. Ačkoli to bylo v lednu 2013 schváleno WTO, Antigua jej dosud nepoužila k sankcionování USA a nenabídla to, co oponenti nazvali „legálním pirátstvím“.

Hodně z Antigua online herní historie byla pozměněna jeho probíhající spor s Amerikou. Existují však náznaky, že se tento desetiletý patový stav může blížit ke konci. Ministr pro mezinárodní obchod a zahraniční věci Antigua a Barbuda, Charles Fernandez, se v červenci 2015 setkal se svým americkým protějškem, pomocným obchodním zástupcem USA pro západní polokouli Johnem Mellem. Schůze byla uspořádána s cílem pokusit se připravit cestu k řešení mezi oběma zeměmi ohledně případu WTO. V oficiální tiskové zprávě vláda USA popsala toto setkání jako „produktivní a užitečné“. Pokud bude dosaženo řešení, může Antigua ještě jednou vidět, jak se jeho část globálního online herního průmyslu opět zvyšuje.

Spolehlivost

Antigua je součástí bývalé britské kolonie Antigua a Barbuda UKbílý seznam jurisdikcí hazardních her, což znamená, že jeho držitelé licence mají povoleno propagovat své služby v Británii.

Ředitelství bere svou sociální odpovědnost velmi vážně a ve svém závazku k dodržování vysokých standardů v této oblasti uvádí čtyři hlavní cíle:

  • Posílit závazek tohoto odvětví k zodpovědnému hraní a sociální odpovědnosti.
  • Zvýšit kapacitu pro provozovatele podnikání způsobem, který podporuje zodpovědné hraní a cíle závazků v oblasti sociální odpovědnosti v jurisdikcích.
  • Chránit spotřebitele, kteří hrají s webem licencovaným v naší jurisdikci, že hrají s operátorem, který dodržuje naše regulační a licenční cíle.
  • Zavést odpovědnost provozovatelů za začlenění osvědčených postupů v tomto odvětví, pokud jde o odpovědné hraní a poskytování herních služeb do sociálně odpovědného prostředí.

Nejlepší sázkové stránky pro Antigua Barbuda

Licenční orgán Antigua Barbuda je na seznamu povolených Velká Británie Komise pro hazardní hry, což znamená provozovatelé, kteří se mohou pochlubit touto pečetí, mají povoleno nabízet své služby sázkařům ve Spojeném království. To ukazuje, jak daleko nejlepší sázkové weby dosáhly od prvních dnů režimu licencí pro hazardní hry Antigua a Barbuda, pokud nejvyšší hráč na světě - UKGC - umožňuje svým hráčům hrát se svými stránkami.

Nejlepší online sázkové kanceláře pro Antiguu a Barbudu budou mít tisíce denních trhů na nesčetných různých sportech, včetně všech těch, jako jsou - NBA, EPL, NFL a různé jiné ligy - které jsou populární ve východní Karibiku. Na tyto sporty a mnoho dalších budete moci vsadit před začátkem akcí a také poté, co jsou ve hře, s těmito běžícími sázkami některé z nejpopulárnějších.

Obecně platí, že na sázkových stránkách Antigua budete moci také sázet na koňské dostihy, přičemž tyto trhy pocházejí z míst jako Velká Británie, United States, Austrálie a Hongkong. Mezi oblíbené typy sázek, které můžete umístit na sázkových stránkách pro dostihy, patří sázky na výhru, výhra a místo, trifectas, quinellas a mnoho dalších.

Dalším skvělým tipem pro online sázení z Barbudy nebo Antigua je to, že to můžete udělat ze svého mobilního telefonu nebo tabletu, přičemž většina online bookmakerů má nyní aplikace ke stažení (včetně aplikací pro iOS a Android), plus citlivé mobilní weby. Mnoho větších sázkových webů řeklo BettingPlanet.com, že trendy ukazují, že více než 50% všech podaných sázek pochází z mobilních zařízení.

Antigua a Barbuda zákony o hazardních hrách

Dva karibské ostrovy Antigua a Barbuda, které tvořily jednu zemi, byly světu relativně neznámé, až do doby, než se v roce 2020 objevily titulky, když infrastruktura ničila hurikán Irma. Antigua a Barbuda jsou však ústředím mnoha provozovatelů online hazardních her a země se stala jednou z prvních jurisdikcí, která vydávala licence na sázkové stránky. Zatímco ostrovy spustily provozovatele do úspěchu, podíváme se na to, co je pro obyvatele k dispozici doma, a navíc prozradíme, proč USA dluží Antigua a Barbuda miliony za hazard.

Top 10 internetových stránek Antigua a Barbuda Aktualizováno: Června 9, 2020 Autor: Damon

Související bonusy:

jackpot kolo žádný vklad bonus